2022 m. birželio 6-7 d. Miškų ir ekologijos fakultete lankėsi Uzbekistano Taškento valstybinio agrarinio universiteto Miškų ir dekoratyvinės sodininkystės fakulteto dekanas Yakubjon Yuldashov | VDU Žemės ūkio akademija

2022 m. birželio 6 -7 d. Miškų ir ekologijos fakultete lankėsi Uzbekistano Taškento valstybinio agrarinio universiteto Miškų ir dekoratyvinės sodininkystės fakulteto dekanas Yakubjon Yuldashov. 2021 m. tarp universitetų buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl miškininkystės dvigubo diplomo programų. Svečias susipažino su Miškų ir ekologijos fakulteto infrastruktūra, auditorijomis, laboratorijomis, atliekamais moksliniais tyrimais, dėstomais dalykais. Aptartos galimybės keistis dėstytojais, studentais, bendrų mokslinių tyrimų kryptys, sutarta intensyviau plėtoti miškininkystės dvigubo diplomo programas.