Agronomijos fakulteto 2017-2021 m. laidos studentų paskutinės paskaitos renginys | VDU Žemės ūkio akademija

Gegužės 13 d. popietė Agronomijos fakultetui buvo ypatinga. Daugiau kaip 80 studentų, dėstytojų bei kitų neabejingų fakulteto bendruomenės narių susitikome paminėti 2017-2021 m. laidos studentų paskutinės paskaitos.

Renginys, skirtas studijų programų Agronomija, Kraštovaizdžio dizainas, Maisto kokybė ir sauga bei Biologinių sistemų valdymas studentams, jau netrukus tapsiantiems absolventais, prasidėjo nuo tikrų paskutiniųjų paskaitų. Studentų pakviesti, profesinėmis bei gyvenimiškomis įžvalgomis dalinosi ir geros kloties būsimiems absolventams linkėjo dėstytojai doc. dr. Živilė Tarasevičienė bei doc. dr. Evaldas Klimas. Po šių paskutinių paskaitų, visi susibūrėme bendroje šventinėje renginio dalyje. Ketvirtakursius sveikino trečiakursiai, padovanodami spalvingų prisiminimų video klipą, kuris paskatino būsimuosius absolventus sugrįžti į praėjusius studijų metus, prisiminti geriausias, įsimintiniausias jų akimirkas. Pasidžiaugus gražiais prisiminimais, trečiakursiai metė iššūkį ketvirtakursiams pakviesdami sudalyvauti virtualioje interaktyvioje viktorinoje „Ar esi gudresnis už pirmakursį?“. Ketvirtakursiai atkakliai kovėsi, atsakinėdami į klausimus, susijusius su Akademija ir gyvenimu studijų miestelyje. Geriausiai pasirodę viktorinos dalyviai buvo pakylėti ant virtualių prizinių pakylų. Užbaigdami savo sveikinimo dalį, trečiakursiai padovanojo absolventams prisiminimui virtualią vinjetę. Sekančioje renginio dalyje žodį tarė būsimieji absolventai. Ketvirtakursiai dėkojo dėstytojams ir fakulteto bendruomenei. Tarė ačiū už žinias, už kantrybę, už rūpestį, gyvenimiškus patarimus ir gražiausius metus… Šventinį renginį nuspalvino Žemės ūkio akademijos vicekanclerės prof. dr. Aušros Blinstrubienės sveikinimas. Vicekanclerė, sveikindama būsimuosius absolventus, sėkmės tolimesniuose gyvenimo etapuose linkėjo minėdama Alberto Einšteino citatą – „Yra tik du būdai kaip gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas“. Ketvirtakursius sveikino ir Agronomijos fakulteto l.e.p. dekanė doc. dr. Aida Adamavičienė. „Tegul šio gyvenimo etapo pabaiga Jums taps nauja pradžia. Aukite, siekite, skriskite… Ir tuo pačiu nepamirškite savo Alma Mater“ – linkėjo l.e.p. dekanė. Būsimuosius absolventus sveikino, jų nueitu keliu džiaugėsi ir sėkmės užbaigiant studijas bei tolesniuose gyvenimo etapuose linkėjo Žemės ūkio ir maisto mokslų instituto direktorė prof. dr. Elvyra Jarienė. Prie sveikinimų absolventams prisidėjo Biologijos ir augalų biotechnologijos instituto lektorė Aurelija Šaluchaitė.

Pasidžiaugę ketvirtakursių nueitu studijų keliu, trumpam sugrįžę į spalvingiausius prisiminimus, paskutinės paskaitos renginį šypsodamiesi užbaigėme bendra nuotrauka.

Sėkmės Jums, mieli ketvirtakursiai, užbaigiant šiuos mokslo metus ir tuo pačiu šį gražų ketverius metus trukusį studijų etapą. Būkite drąsūs, būkite žingeidūs, tikėkite ir skirskite, skriskite aukštai, bet visuomet žinokite, kur galite sugrįžti. Žemės ūkio akademijoje, Agronomijos fakultete esate visada laukiami.