Akademijoje vykusiame Studijų festivalyje – pokalbiai apie studijas, inovacijų šou ir pramogos | VDU Žemės ūkio akademija

Gegužės 13 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) studijų miestelio erdvėse vyko Studijų festivalis. Į renginį susirinkęs gausus būrys moksleivių ir mokytojų turėjo galimybę susipažinti su studijų galimybėmis VDU ir Akademijoje.

Festivalio metu moksleivių laukė dėstytojų ir svečių pranešimai, kūrybinės dirbtuvės, fakultetų, organizacijų, universiteto padalinių inovacijų prisistatymai, konsultacijos, žaidimai, pramogos, muzika. Moksleivius atlydėjusiems mokytojams buvo skirtas profesorės Liudos Šinkariovos seminaras „Paauglių psichologinės raidos ypatumai“.
Daugiau