Aktuali informacija apie priėmimą į studijas | VDU Žemės ūkio akademija

Aktuali informacija apie priėmimą į studijas

2021.06.01 – 2021.08.05 12 val. vyksta priėmimas į bakalauro studijas.

Stojimo paraiška pildoma internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje.

Stojantieji gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas, valstybės nefinansuojamas vietas ir valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.

Logistika ir prekyba – Nuo pomėgio verslauti iki logistikos ir prekybos vadovo

Apskaita ir finansai –  Nuo pomėgio skaičiuoti iki plačios aprėpties apskaitos ir finansų analitiko

Turizmo industrijos – Nuo pomėgio keliauti iki išmanaus turizmo industrijų profesionalo

Daugiau informacijos apie bakalauro studijas ir stojimo sąlygas ŽŪA bakalauro studijų leidinyje bei čia.

2021.08.13 – 2021.08.16 vyks papildomas priėmimas į bakalauro studijas.

2021.07.14 – 2021.08.24 vyks papildomas priėmimo etapas į magistrantūros studijas.

Bioekonomikos plėtros fakulteto studijų programose Žemės ūkio verslo vadyba ir Kaimo plėtros administravimas dar yra likę po vieną valstybės finansuojamą vietą!

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas čia.

Iki rugpjūčio 20 d. vyksta priėmimas į papildomąsias studijas (išlyginamąsias) studijas.

Šios studijos skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis ne tik kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje, bet ir universitetų bakalauro studijų absolventai, kurie yra baigę kitų krypčių pirmosios pakopos studijų programas.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas registracija vyksta internetu.

Daugiau informacijos apie priėmimą į bakalauro studijas:
Rasa Čingienė
rasa.cingiene@vdu.lt

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:
VDU Studijų departamentas
Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas