Apie VDU ŽŪA | VDU Žemės ūkio akademija

Apie VDU ŽŪA

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija – vieta, kur siejamos žinios apie gamtą ir technologijas, kad žengtume į saugesnę, švaresnę, žalesnę ateitį. Čia tvarumo idėjų įkvėpta bendruomenė atranda galimybes gerinti pasaulį praktiškai, prasmingai ir inovatyviai.

Skaidresni vandenys, tvaresni miestai ir klestinti bioekonomika – dalis tikslų, kuriais „dega” praktiškai orientuoti Akademijos protai. Specialistų, kurie suvokia gamtos ir technologijų galią kuriant gerovę, paklausa vis auga – net 74 proc. ŽŪA studentų tampa konkurencingais darbo rinkos dalyviais dar studijuodami.

Studijos suteikia progą įgyti žinių iš lyderiaujančių tvarumo ekspertų. Akademijos mokslininkų tarptautinio lygio mokslinę kompetenciją įvertino pasaulinis reitingas – 350 vieta tarp geriausių žemės ūkyje. Žemės ūkio akademijoje yra visos galimybės savo tylų norą matyti tvaresnį pasaulį paversti garsiomis inovacijomis ir žmonių tikrove.

ŽŪA nuolat palaiko ryšius ir su verslu, ir su mokslo institutais visuose žemynuose, kad sudarytų perspektyviausias sąlygas savo studentų ir mokslininkų bendruomenei 22 moderniose Akademijos laboratorijose kurti pritaikomas socialines, biologines ir inžinerines inovacijas. Žemės ūkio produkcijos poreikis iki 2050 m. didės 60 procentų, todėl kiekviena inovatyvi idėja svarbi.

VDU Žemės ūkio akademija – mylintiems gamtą ir technologijas.