Atnaujinta bendradarbiavimo sutartis su Vereinigte Hagelversicherung VVaG | VDU Žemės ūkio akademija

Atnaujinta bendradarbiavimo sutartis su Vereinigte Hagelversicherung VVaG

2019 m. lapkričio 14 d. atnaujinta prieš penkerius metus pasirašyta VDU Žemės ūkio akademijos bendradarbiavimo sutartis su draudimo bendrove Vereinigte Hagelversicherung VVaG, kurios filialas „VH Lietuva“ yra ir Lietuvoje. Su šia draudimo bendrove, ypač jos filialu Lietuvoje, itin glaudžius ryšius palaiko VDU Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultetas.

Studijų bendradarbiavimo srityje šios draudimo bendrovės darbuotojai skaito paskaitas ir veda praktines užduotis studentams,  studentai atlieka praktikas šioje bendrovėje, įmonė reprezentuoja Bioekonomikos plėtros fakulteto studijų programas.

Daug bendrų veiklų vykdoma mokslo srityje. Mokslininkai padeda bendrovei spręsti gamtinės rizikos valdymo problemas žemės ūkyje.  Fakulteto mokslininkams sudaroma galimybė naudotis įmonės sukaupta informacija, kartu su įmonės darbuotojais atlikti mokslinius tyrimus žemės ūkio rizikų valdymo srityje. Tyrimų rezultatai pristatomi organizuojant bendras konferencijas, seminarus, diskusijas.

Labai svarbus Bioekonomikos plėtros fakultetui ir draudimo bendrovės „VH Lietuva“ finansinė parama. Bendrovė remia gabiausius Bioekonomikos plėtros fakulteto doktorantus, konferencijos “Kaimo plėtra”, forumo “Žemės ūkis 2050” ir kitų renginių organizavimą.

Šiandieniniame pasaulyje, kuomet katastrofinės gamtinės rizikos daro itin didelę įtaką žemės ūkiui ir kitiems Bioekonomikos sektoriams, labai svarbu suvienyti mokslo ir verslo bendruomenę šių rizikų valdymui.

Kartu mes galime daugiau...