„BioAgroStudijų turas 2019-2020“ Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje | VDU Žemės ūkio akademija

„BioAgroStudijų turas 2019-2020“ Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje

Sausio 7 d. Vytauto Didžiojo universiteto Agronomijos bei Bioekonomikos plėtros fakultetų inicijuotas projektas „BioAgroStudijų turas 2019-2020“ aplankė Laukuvos Norberto Vėliaus gimnaziją. Susitikimo metu moksleiviams pristatyti atstovaujami fakultetai, studijų programos, taikant aktyvius užsiėmimų metodus akcentuota žemės ūkio bei bioekonomikos svarba. Per turo veiklas moksleiviai skatinami siekti darnaus vystymosi, kad pasaulis, kuriame gyvename šiandien, išliktų gyvas bei žalias ir ateityje.

Laukuvo Norberto Vėliaus gimnazijos moksleiviai, susipažinę su Agronomijos bei Bioekonomikos plėtros fakultetais, buvo pakviesti dalyvauti konkurse „Šiandien kuriame pasaulį, kuriame gyvensime rytoj“. Pirmojoje konkurso dalyje gimnazistai aiškinosi „Žemės ūkis: praeitis ar ateitis?“, atsakydami į protmūšio klausimus. Antroji užsiėmimų dalis – verslo idėjų generavimo užduotis „Sukurk savo bioverslo idėją“. Joje moksleiviai kūrė naujas bioverslo idėjas, naujus bioproduktus. Gmnazistai pademonstravo puikias žinias protmūšyje, sukūrė ir atraktyviai pristatė originalias bioverslo idėjas. Atrinktos geriausiai pasirodžiusios komandos pakviestos į bendrą finalinį renginį, vyksiantį VDU Žemės ūkio akademijoje birželio mėnesį.

Dalindamiesi žaliais linkėjimais iš Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos laukiame kitų susitikimų. „Šiandien kuriame pasaulį, kuriame gyvensime rytoj“.

Jeigu susidomėjote BioAgroStudijų turo programa arba žinote kurios mokyklos moksleiviai norėtų BioAgroStudijų turo komandą pasikviesti į svečius, laukiame asmeninės žinutės Agronomijos arba Bioekonomikos plėtros fakultetų Facebook paskyrose (VDU Agronomijos fakultetas, VDU Bioekonomikos plėtros fakultetas) arba el. paštu: deimena.montvydaite@vdu.lt. Iki susitikimo!