BioAgroStudijų turas VDU ŽŪA Kūrybinėse dirbtuvėse | VDU Žemės ūkio akademija

BioAgroStudijų turas VDU ŽŪA Kūrybinėse dirbtuvėse

Šį kartą BioAgroStudijų turo koncepcija kiek neįprasta – kovo 28 d. ne turo komanda keliavo pas moksleivius, bet moksleiviai atkeliavo į VDU Žemės ūkio akademiją. Bioekonomikos plėtros fakultete BioAgroStudijų veiklos įsiliejo į Kūrybinių dirbtuvių programą. Bioverslo generavimo užsiėmime dalyvavo moksleiviai iš Čekiškės Prano Dovydaičio, Vilkavišio r. Gražiškių, Nemakščių bei Kauno Maironio universitetinės gimnazijų. Darbas mišriose komandose nesutrukdė pasiekti maksimalaus rezultato. Gimnazistai dalijosi idėjomis. Išsirinkę ir išplėtoję geriausias idėjas, moksleiviai jas pristatė drąsiai, stovėdami prieš auditoriją. Nudžiugino moksleivių energija, kūrybiškumas, veržlumas. Originaliose bioverslo idėjose atsispindėjo BioAgroStudijų turo transliuojama žinutė – „Šiandien kuriame pasaulį, kuriame gyvensime rytoj“.