„BioAgroStudijų ture 2019-2020“ Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos moksleiviai | VDU Žemės ūkio akademija

Vasario 12 d. Vytauto Didžiojo universiteto Agronomijos bei Bioekonomikos plėtros fakultetų inicijuotas projektas „BioAgroStudijų turas 2019-2020“ vyko kiek kitaip. Moksleivių sulaukėme svečiuose, Žemės ūkio akademijoje. Užsiėmimuose dalyvavo Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija. Susitikimo metu moksleiviams pristatyti atstovaujami fakultetai, studijų programos, taikant aktyvius užsiėmimų metodus akcentuota žemės ūkio bei bioekonomikos svarba. Per turo veiklas moksleiviai skatinami siekti darnaus vystymosi, kad pasaulis, kuriame gyvename šiandien, išliktų gyvas bei žalias ir ateityje.

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos moksleiviai, susipažinę su Bioekonomikos plėtros bei Agronomijos fakultetais, dalyvavo konkurse „Šiandien kuriame pasaulį, kuriame gyvensime rytoj“. Pirmojoje konkurso dalyje gimnazistai atsakinėjo į protmūšio klausimus ir aiškinosi „Žemės ūkis: praeitis ar ateitis?“. Antroji aktyvių užsiėmimų dalis buvo verslo idėjų generavimo užduotis „Sukurk savo bioverslo idėją“. Jos metu moksleiviai kūrė naujas bioverslo idėjas, naujus bioproduktus. Nors užsiėmimuose dalyvavo septintokai bei aštuntokai, jiems puikiai pavyko įveikti protmūšio klausimus. Moksleiviai sukūrė ir entuziastingai pristatė originalias bioverslo idėjas, kuriose atsispindėjo gražesnio, švaresnio, žalesnio pasaulio aspektai.

Džiugu, kad „BioAgroStudijų turo“ žinutė pasiekia jaunąją auditoriją. „Šiandien kuriame pasaulį, kuriame gyvensime rytoj“. Dalinamės Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos moksleivių žaliais linkėjimais ir laukiame kitų susitikimų.

Jeigu susidomėjote BioAgroStudijų turo programa arba žinote kurios mokyklos moksleiviai norėtų BioAgroStudijų turo komandą pasikviesti į svečius, laukiame asmeninės žinutės Agronomijos arba Bioekonomikos plėtros fakultetų Facebook paskyrose (VDU Agronomijos fakultetas, VDU Bioekonomikos plėtros fakultetas) arba el. paštu: deimena.montvydaite@vdu.lt. Iki susitikimo!