Dalyvavimas BBI JU Info dienoje 2019 Briuselyje | VDU Žemės ūkio akademija

Dalyvavimas BBI JU Info dienoje 2019 Briuselyje

Bioekonomikos plėtros fakulteto prodekanė doc. dr. Anastasija Novikova ir Komunikacijos ir technologijų perdavimo centro komercinimo projektų vadovė Asta Bendoraitytė 2019 m. balandžio 12 d. dalyvavo viešojo ir privataus sektorių partnerystės „Bio-pramonės bendroji iniciatyva“ (angl. Bio-based Industries Joint Undertaking, BBI JU) informacinėje dienoje. Renginio metu buvo pristatytas BBI JU vaidmuo bioekonomikos vystymuisi, pristatytos šių metų BBI JU kvietimų tematikos , bei aptarti pagrindiniai BBI JU paraiškų rengimo, teikimo ir vertinimo proceso momentai. Antra renginio dalis buvo skirta kontaktų paieškai. Intensyvių B2B sustikimų su atstovais iš akademinės bendruomenės, konsultavimo ir verslo įmonių metu buvo pristatytos fakulteto bei viso universiteto mokslo paslaugos ir atliekami tyrimai bei aptariamos bendradarbiavimo galimybės.