Dalyvavimas tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Vokietijoje | VDU Žemės ūkio akademija

Dalyvavimas tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Vokietijoje

2020 m. vasario 17-18 d. Vytauto Didžiojo universiteto Bioekonomikos plėtros fakulteto dokt. Aušra Nausėdienė dalyvavo Gesellschaft für Informatik in der Land-, Forst- und Ernährungswirt-schaft (angl. Society for computer science in agriculture, forestry and food economy) kasmetinėje konferencijoje, kuri šiais metais vyko Hanso Eisenmanno žemės ūkio mokslų forume (Miuncheno technikos universitete), Žemės ūkio inžinerijos ir gyvulininkystės institute (Bavarijos valstybinis žemės ūkio tyrimų centre) Vokietijoje.

Konferencijos metu buvo skaitytas kartu su bendraautoriais (Yusuf Nadi Karatay, Ausra Nausediene, Andreas Meyer-Aurich) parengtas pranešimas „Kosteneffizienz der THG-Minderung mit einer Stickstoff-düngersteuer unter Berücksichtigung von Risiko” (angl.-„Cost efficiency of GHG reduction with a nitrogen fertilizer tax taking risk into account”). Išleistas recenzuojamų straipsnių konferencijos leidinys, publikuojamas SCOPUS duomenų bazėje.

Konferencijos metu susipažinta su įvairiomis aktualioms mokslinėmis temomis, akcentuojama skaitmenizavimo žemės ūkyje svarba.

Konferencijos programą galima rasti ČIA