Erasmus plius projektas „Europos maisto sistemų pertvarkymas siekiant tvarumo pasitelkus tarptautinį, inovatyvų mokymą“ | VDU Žemės ūkio akademija

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Agronomijos fakulteto darbuotojai su partneriais vykdo Erasmus plius projektą „Transformation of European Food Systems towards Sustainability by Transnational, Innovative Teaching“ / „Europos maisto sistemų pertvarkymas siekiant tvarumo pasitelkus tarptautinį, inovatyvų mokymą“ Nr. 2018-1-PL01-KA203-051124; (2018 09 01 – 2020 08 31). Projekto vykdymo metu dėstytojai kels savo pedagoginę kompetenciją įgydami daugiau žinių apie inovatyvius mokymo metodus.