Graži bendrystės tradicija gyva ir šiemet | VDU Žemės ūkio akademija

Graži bendrystės tradicija gyva ir šiemet

Nors šių metų žiemos šventes sutinkame kiek neįprastai, karantinas ir ši sudėtinga padėtis nesutrukdė tęsti gražų bendradarbiavimą. Agronomijos fakulteto bendruomenė, kasmet šventiniame laikotarpyje aplankydama Paparčių šv. Juozapo šeimos namus, įsikūrusius Kaišiadorių rajone, sukūrė šią gražią tradiciją. Ji gyva ir šiemet, tik šiek tiek kitaip. Aplinkybės neleido susitikti, pasimatyti, pasikalbėti, tačiau nesutrukdė pasiųsti šilčiausiais linkėjimais ir dovanėlėmis pripildytų sveikinimų. Dėkojame visiems Agronomijos fakulteto bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie šio mažo gražaus kalėdinio stebuklo. Jis jau pasiekė šeimos namus, sulaukėme nuoširdžios padėkos bei šventinių linkėjimų.

Juk taip gera dalintis. Tad dalinkimės. Kuo galime geriausiu. Džiuginančia dovanėle, šildančia šypsena, jaukiu linkėjimu. Nepamirškime bendrystės. Ją galime puoselėti ir per atstumą.