Inžinerijos fakulteto Tarybos posėdis | VDU Žemės ūkio akademija

Inžinerijos fakulteto Tarybos posėdis

Š. m. lapkričio mėn. 7 d. (antradienį) 14.00 val. II rūmų 204 aud. vyks Inžinerijos fakulteto Tarybos posėdis.

Kviečiami dalyvauti Inžinerijos fakulteto tarybos nariai ir akademinės bendruomenės nariai.

Darbotvarkėje:

1. Pirmosios pakopos studijų programos ,,Vandens ir žemės inžinerija” pakeitimų svarstymas (pranešėja J. Valčiukienė).
2. Antrosios pakopos studijų programos ,,Žemės ūkio mechanikos inžinerija” pakeitimų svarstymas (pranešėjas V. Jankauskas).
3. Pirmosios pakopos studijų programos ,,Tvarioji inžinerija” komiteto sudėties svarstymas (pranešėjas    R. Domeika).
4. Kiti klausimai.

Fakulteto tarybos narius prašome ne vėliau kaip iki lapkričio mėn. 6 d. 9.00 val. informuoti el. paštu (TAIP/NE principu el. paštu inga.adamonyte@vdu.lt) apie dalyvavimą posėdyje dėl INŽF Tarybos posėdžio kvorumo.

Tarybos pirmininkas Algirdas Radzevičius