Išrinkta VDU ŽŪA Tarybos pirmininkė | VDU Žemės ūkio akademija

Išrinkta VDU ŽŪA Tarybos pirmininkė

VDU Žemės ūkio akademijos bendruomenė pavasarį pasitinka su naująja Tarybos pirmininke – prof. dr. Aušra Blinstrubiene. Ją išrinko VDU ŽŪA taryba, sudaryta  iš 25 Akademijos ir jos socialinių partnerių atstovų.

Tarybos pirmininkė jau kelerius metus sėkmingai eina Agronomijos fakulteto dekanės pareigas, prieš tai ėjo fakulteto prodekanės mokslui ir plėtrai pareigas.

Prieš du dešimtmečius ukmergiškė A. Blinstrubienė baigė bakalauro studijas tuomečiame Lietuvos žemės ūkio universiteto Agronomijos fakultete, studijas tęsė magistrantūroje. Po sėkmingų studijų doktorantūroje Aušrai Blinstrubienei 2005 metais suteiktas biomedicinos mokslų daktarės laipsnis. Jau daugiau nei dešimtmetį ji aktyviai vykdo pedagoginę ir mokslinę veiklą.

Tapusi dekane, savo darbų sąrašo viršuje ji išskyrė  studijų kokybės užtikrinimą ir gerinimą, mokslinės veiklos plėtojimą, tarptautiškumo didinimą ir bendruomenės narių motyvaciją.

Išrinkta Žemės ūkio akademijos tarybos pirmininke profesorė kviečia akademinę bendruomenę susitelkti bendriems siekiams, padėsiantiems įgyvendinti mūsų misiją ir strateginius tikslus, užtikrinančius sėkmingus mūsų darbo rezultatus. „Tikiu, kad tik mūsų akademinis sąžiningumas, motyvacija, kompetencija, kūrybingumas bei lojalumas kuria ir stiprina mūsų bendruomenę ir pačią instituciją,” – sakė naujoji Tarybos pirmininkė.