Konkurso „10 priežasčių, kodėl verta tapti muitinės tarpininku“ nuostatos | VDU Žemės ūkio akademija

Konkurso „10 priežasčių, kodėl verta tapti muitinės tarpininku“ nuostatos

Konkurso organizatoriai Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) Bioekonomikos plėtros fakultetas kartu su Muitinės praktikų asociacija.

Konkurso organizatoriai skiria vienam VDU Bioekonomikos plėtros fakulteto studentui galimybę dalyvauti Asmenų, pageidaujančių teikti atstovavimo muitinėje paslaugas, profesinės kvalifikacijos rengimo kursuose, kurių vertė 700 Eur, o Muitinės praktikų asociacija įsipareigoja suteikti 3 savaičių praktiką.

Konkurso tikslas – skatinti studentus domėtis muitinės veikla, surasti gabius studentus ir rengti juos muitinės tarpininkais.

Organizatorių sudaryta komisija išrinks konkurso laimėtoją.

Konkurso sąlygos:

• Konkurse gali dalyvauti VDU Bioekonomikos plėtros fakulteto bakalauro 3-4 kurso ir magistrantūros studentai, kurių paskutiniojo semestro mokymosi vidurkis buvo nemažesnis kaip 8 balai.
  • Konkursui studentas pateikia gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką ir pažymą iš dekanato apie mokymosi balą.
  • Konkurso organizatoriai pasilieka teisę nevertinti konkurso sąlygų neatitinkančių dalyvių.
  • Asmenys atitinkantys konkurso sąlygas dalyvauja motyvaciniame pokalbyje, kurio laikas bus paskirtas pasibaigus dokumentų teikimo laikotarpiui.
  • Konkurso laimėtojai įsipareigoja baigti laimėtus mokymus ir savo lėšomis laikyti Asmenų, pageidaujančių teikti atstovavimo muitinėje paslaugas egzaminą Muitinės departamente. Pateikti atsiliepimus apie išklausytus mokymus. Su laimėtoju sudaroma trišalė sutartis.
  • Preliminari mokymų pradžia 2021 m. balandžio mėn., mokymai vyks nuotoliniu būdu https://www.customsclearance.net mokymų platformoje. Mokymų trukmė iki 3 mėnesių.

Dokumentus konkursui pateikti galite nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. sausio 31 d. el. paštu erika.zabulioniene@vdu.lt

Daugiau informacijos apie dalyvavimo konkurse sąlygas el.paštu. erika.zabulioniene@vdu.lt ir tel. +370 37 752 362