Kviečiame į studentų konferenciją“Jaunasis mokslininkas 2020” | VDU Žemės ūkio akademija

Kviečiame į studentų konferenciją“Jaunasis mokslininkas 2020”

Gerb. studentai,

Kviečiame dalyvauti studentų konferencijoje „Jaunasis mokslininkas 2020“ .

Svarbiausios datos:
*Registracija į konferenciją vyksta iki 2020 m. kovo 10 d.

Iki 2020 m. kovo 31 d. pagal recenzento pastabas pataisytą straipsnį bei jo recenzijos elektroninę versiją prašome pateikti sekcijos kontaktiniam asmeniui:

• Agronomija (specializacija – augalininkystė) – Edvinas Misiukevičius (edvinas.misiukevicius@vdu.lt)
  • Agronomija (specializacija – augalų apsauga ir mityba) – Aušra Rudinskienė (ausra.rudinskiene@vdu.lt)
  • Agroekosistemos – Rasa Kimbirauskienė (rasa.kimbirauskiene@vdu.lt)
  • Agrobiotechnologija – Ramunė Masienė (ramune.masiene@vdu.lt)
  • Augalinių maisto žaliavų kokybė ir sauga ( nuolatinės studijos) – Aloyzas Velička (aloyzas.velicka@vdu.lt)
  • Augalinių maisto žaliavų kokybė ir sauga (ištęstinės studijos) – Indrė Čechovičienė (indre.ciuk@gmail.com)
*Į konferenciją prašome registruotis- https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=iRNwEFtPeEC66iCeOcYhDg58xTwF96dMvCg-Nnk14cxUMTJFNE9CODBNQ1RFS0lDNkpBV0NQV0dCSy4u

Straipsnio maketas

Reikalavimai straipsniui

Straipsnio recenzijos forma

Informaciją apie konferenciją teikia: