Motyvacinis pokalbis į gretutinę pedagogikos programą 1 ir 2 kurso bakalauro studijų studentams | VDU Žemės ūkio akademija

Visus 1 ir 2 kurso bakalauro studijų studentus, kurie planuoja studijuoti gretutinėje pedagogikos programoje kviečiame į motyvacinį atrankos pokalbį, kuris vyks 2021 m. rugsėjo 9 d. Jonavos g. 66 nuo 14 val.
Užsiregistravusiems į pokalbį anketoje nurodytu el.pašto adresu bus išsiųsta informacija apie auditorijas ir laiką, kada atvykti į pokalbį. Sekite savo el.pašto dėžių spam informaciją.
Visiems dalyvavusiems atrankoje pasibaigus pokalbiams bus išsiųsta informacija apie rezultatus ir informacija apie registraciją į rudens semestro studijų dalyką.

Registracija į pokalbį vyksta iki 2021 m. rugsėjo 7 d. 23 val.:

Nedalyvavusieji atrankos pokalbyje į programą nebus priimami.

Daugiau informacijos apie programą rasite čia.

Programos administratorė Monika Dievaitytė, el.p. monika.dievaityte@vdu.lt
Programos vadovė dokt. Tetiana Ponomarenko, el.p. tetiana.ponomarenko@vdu.lt