Prasidėjo registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto ir (ar) meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja atitinkamai VDU Sporto arba Menų centras 2018/2019 m. m. pavasario semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti sporto ar meno kolektyvų veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz. studijuodami teisę galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos studentų mišraus choro ,,Daina“ užsiėmimus arba studijuodami agronomiją užsiimti intensyviąja zuma VDU Sporto centro bazėje esančioje Kaune).

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai norėdami sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Technikos g.18 R, Kaune arba Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno raj.), gali užsiregistruoti į šiuos užsiėmimus

Studentai norėdami užsiregistruoti į VDU Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2018/2019 m. m. pavasario semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo, jame pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ išsirinkti norimą sporto šaką pagal Sporto bazės vietą (Kaune ar Akademijoje, Kauno r.), jos siūlomą grupę ar laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo: „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“.

Daugiau informacijos

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų veikiančių Vilniuje, Kaune ar Akademijoje (Kauno r.) veiklos, turi užsiregistruoti į jų vykdomus užsiėmimus prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt, pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“, išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

VDU Menų centro kolektyvai

„Užsirašytus“ konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus Menų centro kolektyvo užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“.

„Užsirašius“ į konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus su Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į nurodyto kolektyvo konkrečią grupės ar laiko dieną. Norėdami atsiminti į kokio Menų centro kolektyvo veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“.

Daugiau informacijos

  • VDU Menų centras
  • Adresas V. Čepinskio g. 5 – 404, LT-44280 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 295 586
  • Mobilus telefonas 8650 44546 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas  menucentras@vdu.lt
  • Internetinis puslapis  http://menucentras.vdu.lt