Priėmimas į VDU ŽŪA bakalauro studijas | VDU Žemės ūkio akademija

Priėmimas į VDU ŽŪA bakalauro studijas

Nuo birželio 1 d. iki liepos 22 d. 15 val. vyksta prašymų studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose registravimo 1 etapas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija šiais metais stojantiesiems siūlo rinktis pirmosios pakopos nuolatines ir ištęstines studijų programas.

Studijų programų sąrašą, į kurias vykdomas priėmimas 2019 m., taisykles, konkursinio balo sandarą, kainą, suteikiamus papildomus balus, mokymosi rezultatų minimalius rodiklius ir kt. galima rasti universiteto priėmimo taisyklėse.

Savo ateitį su žemės ūkio ar su juo susijusiomis studijomis siejantiems žmonėms, visą priėmimo laikotarpį Universitetas vykdys motyvacijos vertinimą, už kurį galite gauti net 1 papildomą konkursinį balą. Daugiau informacijos rasite ČIA.

Šiemet VDU Žemės ūkio akademijoje vykta priėmimas į šias bakalauro studijų programas:

ŽEMĖS ŪKIO MOKSLAI
Agronomija
Akvakultūros technologijos
Maisto žaliavų kokybė ir sauga
Miškininkystė
Želdininkystė ir kraštovaizdžio dizainas

GYVYBĖS MOKSLAI
Taikomoji ekologija

VERSLAS IR VIEŠOJI VADYBA
Logistika ir prekyba
Apskaita ir finansai
Kaimo plėtros administravimas
Kultūros ir turizmo vadyba

TECHNOLOGIJŲ MOKSLAI
Atsinaujinančių energijos išteklių technologijos

INŽINERIJOS MOKSLAI
Gamybos ir perdirbimo inžinerija
Hidrotechninės statybos inžinerija
Žemės ūkio mechanikos inžinerija
Žemėtvarka

Norite sužinoti daugiau apie priėmimą į VDU ŽŪA?

Kreiptis į Priėmimo grupę žemiau nurodytais kontaktais:
Studentų g. 11, 159 kab., Akademija, Kauno r.
Tel. (8 37) 752 200; 8 655 47241
El. paštas vdu@vdu.lt