10-oji mokslinė – praktinė konferencija „Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji patirtis“ ir konkursas „LEADER bendradarbiavimo gerieji KPP pavyzdžiai“ | VDU Žemės ūkio akademija

Lapkričio 30 d. 9.30 val. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA), III rūmų 604 auditorijoje (Universiteto g. 10, Akademija, Kauno rajonas), vyks 10-oji mokslinė – praktinė konferencija „Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji patirtis“ ir konkursas „LEADER bendradarbiavimo gerieji KPP pavyzdžiai“. Kviečiame registruotis, rengti, teikti gerosios praktikos aprašymus ir/ar mokslinius straipsnius iki lapkričio 25 d. Po konferencijos bus publikuojamas el. leidinys „Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji praktika“.

Pagrindiniai konferencijos tikslai: stiprinti partnerystę tarp kaimo plėtros veikėjų visais lygmenimis, skleisti gerąją patirtį apie šalies ūkininkų, verslo, mokslo, vietos bendruomenių veiklą ir naujoves, didinti Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumą įvairiose srityse pereinant prie sumanių kaimų strategijų, plėtojant šeimos ūkius, žemės ūkio produkcijos perdirbimo verslus, trumpąsias maisto tiekio grandines, kuriant vietos maisto sistemas, darbo vietas ir palaikant jų gyvybingumą bei ugdant kaimo gyventojų verslumą ir aplinkosauginį sąmoningumą.
Kviečiame konferencijoje registruotis kaimo bendruomenių lyderius, kaimiškųjų savivaldybių ir seniūnijų atstovus, VVG lyderius, jaunuosius ūkininkus, šeimos ūkių, labai mažų ir mažų įmonių savininkus, studentus ir Lietuvos mokslininkus, kurie turės galimybę diskutuoti su bendraminčiais, skleisti ir generuoti naujas idėjas, pristatyti gerąją patirtį įvairiose kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimo srityse.
• Norinčius dalyvauti konferencijoje ir pristatyti pranešimus ar teikti straipsnius konferencijos leidiniui kviečiame registruotis.
• Daugiau informacijos teikiant gerosios praktikos pavyzdžius ir straipsnius – reikalavimai straipsniams.
• Norinčius dalyvauti „LEADER bendradarbiavimo gerieji KPP pavyzdžiai konkurse“, kviečiame registruotis.

KVIETIMAS

KONFERENCIJOS PROGRAMA

Detalesnę informaciją teikia VDU Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto Verslo ir kaimo plėtros vadybos katedros prof. dr. Vilma Atkočiūnienė (tel. nr. +370 682 14169; el. paštas: vilma.atkociuniene@vdu.lt).

Projektas „Komunikacijos priemonių, skatinančių efektyvų KPP taikymą inovacijų diegimui kaimo vietovėse, trumpųjų maisto grandinių plėtrai, LEADER bendradarbiavimo skatinimui ir tvariems bioekonomikos sprendimams, įgyvendinimas“ (Nr. PLKT-KK-20-2-09779-PR001) finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“. Projektas remiamas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.