Tarptautinis kanapių verslo renginys „Cannabis Hub.LT 2023“ | VDU Žemės ūkio akademija

Tarptautinis kanapių verslo renginys „Cannabis Hub.LT 2023“

„Cannabis.Hub.LT 2023“ – tai tradiciškai kasmet organizuojama tarptautinė kanapių verslo šventė, kurioje vyks kanapių verslo paroda, B&B kontaktų mugė ir konferencija „Pluoštinių kanapių verslo potencialas, stiprinant Baltijos šalių ir Ukrainos bendradarbiavimą“. Renginyje laukiami visi, besidomintys pluoštinių kanapių verslo galimybėmis, šio verslo teisiniu reguliavimu ir rėmimu, naujausiais technologiniais laimėjimais.

Parodos tematika:

• statyba, panaudojant kanapių kompozicines medžiagas;
  • pluoštinių kanapių sertifikuotos sėklos ir šiuolaikiškos auginimo technologijos;
  • ekologiškos trąšos, augalų apsaugos priemonės ir biostimuliatoriai;
  • sėklų ir biomasės perdirbimo ir rafinavimo įranga;
  • pluoštinių kanapių produktai (maisto produktai, kosmetika ir kt.);
  • pluoštinių kanapių selekcijos, mokslo tyrimų ir konsultavimo paslaugos;
  • kita.

KANAPIŲ VERSLO PARODA. Parodos dalyviai turės galimybę pristatyti pluoštinių kanapių produkciją ir įrangą Lietuvos bei kitų Baltijos šalių ūkininkams ir verslininkams. Buvusiais metais renginys pritraukė verslo delegacijų iš Latvijos, Estijos, Suomijos ir net tolimosios Japonijos.

Norinčius dalyvauti tarptautinėje kanapių verslo parodoje kviečiame registruotis

B2B KONTAKTŲ MUGĖ. Dabartiniu laikotarpiu valstybės ir tarptautinių fondų lėšomis yra ketinama skatinti šalies pluoštinių kanapių verslo plėtrą. Tuo pasinaudojus norima finansiškai padėti Ukrainai. Dėl šios priežasties renginyje yra tikimąsi sulaukti profesionalių ūkininkų ir novatoriškų verslininkų. Siekiant spartinti kanapių verslo plėtrą, renginyje veiks B2B kontaktų mugė, į kurią kviečiame registruotis.

KONFRENCIJA. Pagrindinis dėmesys bus skirtas valstybės ir tarptautinių organizacijų pasitelkiamoms priemonėms, didinančioms Baltijos šalių kanapių verslo galimybes teikti paramą Ukrainai. Konferencijoje bus supažindinama su naujausiais kanapių auginimo ir derliaus dorojimo technologiniais sprendimais. Atsižvelgiant į sudėtingas geopolitines sąlygas ir siekiant užtikrinti visavertę žmonių mitybą, susiklosčius ekstremalioms sąlygoms, daug dėmesio bus skiriama atskleisti kanapgrūdžių maistinę vertę. Taip pat bus nagrinėjama įvairių statybinių medžiagų, panaudojant kanapių kompozitus, gamyba. Bus paliesta ir dar viena svarbi tema – kanabinoidų nauda, gydant asmenis nuo potrauminio streso sindromo.

Norinčius dalyvauti tarptautinėje konferencijoje kviečiame registruotis jau dabar. Dalyvių skaičius – ribotas. Konferencijos pranešimai bus verčiami į lietuvių, anglų ir rusų kalbas.

Renginio „Cannabis.Hub.LT 2023“ lankymas – nemokamas.

Parodos darbo laikas: 9.00–17.00 val.

Organizatoriai:

VDU Žemės ūkio akademijos Verslo ir socialinės partnerystės centras ir Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija (KAPVIA).

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.