Kviečiame į nemokamą nuotolinį seminarą apie muitinės sritį ir jos žinių valdymą | VDU Žemės ūkio akademija

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) Bioekonomikos plėtros fakultete 2023 m. startuoja pirmoji Lietuvoje MBA (angl. master of business administration) studijų programa muitinės srityje Muitinės procesų valdymas, skirta versle dirbantiems asmenims ir vadovams.

Norintiems daugiau sužinoti apie muitinės sritį ir žinių valdymą šioje srityje kviečiame į nemokamą Muitinės žinių instituto (Customs Knowledge Institute) seminarą „Kasdienis muitinės ir prekybos atitikties valdymas“. Seminaras vyks 2023 m. balandžio 4 d. anglų kalba.

Šiame seminare MBA studijų programos Muitinės procesų valdymas kūrimo grupės vadovė, Bioekonomikos plėtros fakulteto docentė dr. Erika Besusparienė skaitys pranešimą „Žinių valdymas: Z kartos (GenZ) supratimas darbo vietoje“.

Data: 2023 m. balandžio 4 d.

Laikas: 15:00 val. (CEST)

Trukmė: 1 val.

Vieta: online