Mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda KARJERA & STUDIJOS 2023 | VDU Žemės ūkio akademija

Mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda KARJERA & STUDIJOS 2023

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) kovo 30-31 dienomis kviečia susitikti didžiausioje Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje KARJERA & STUDIJOS 2023, kuri vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje.

Paroda skirta moksleiviams, studentams, karjeros kelią besirenkantiems ar keičiantiems žmonėms, taip pat mokytojams ir mokyklų administracijoms.

Parodos lankytojų lauks VDU atstovai, kurie patars, kaip tinkamai pasirinkti ateities studijas. VDU darbuotojai ir studentai suteiks visą būtiną informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms; duos vertingų patarimų, kaip surasti savo ateities kelią.