NEMOKAMAS seminaras „Konfliktai: iš kur atsiranda ir kaip valdyti?“ | VDU Žemės ūkio akademija

NEMOKAMAS seminaras „Konfliktai: iš kur atsiranda ir kaip valdyti?“

Kviečiame dalyvauti vasario 13 d. 16:00 val. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) seminare Konfliktai: iš kur atsiranda ir kaip valdyti?, kurį ves VDU Psichologijos katedros prof. dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė.

Seminaras skirtas suprasti konfliktų raiškos mechanizmus ir supažindinti su konfliktų valdymo būdais. Susitikimo metu analizuosime konflikto kilimo priežastis, veiksnius, darančius įtaką konfliktinės situacijos dinamikai. Susipažinsime su konfliktų valdymo galimybėmis ir konkrečiais metodais.

Kviečiame dalyvauti studentus, moksleivius, akademinę bendruomenę ir visus susidomėjusius. Seminarai vyks nuotoliu, užsiregistravę gaus Teams nuorodą į seminarą.

BŪTINA REGISTRACIJA 

Seminaras yra dalis VDU Žemės ūkio akademijos iniciatyvos „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“. Šiemet programoje – trys seminarai, kuriuose sužinosite apie psichologinės sveikatos svarbą bei kaip rasti pagalbą sau, išmoksite, kaip valdyti konfliktus, išgirsite 5 laimės ekonomikos pamokas asmeniniam tobulėjimui. Iniciatyvą „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“ vainikuos VDU Žemės ūkio akademijos karjeros diena’24 „Kurkime tvarią, žalią ir inovatyvią ateitį“, kur kontaktiniu būdu vyksiančio renginio metu galėsite susipažinti su agrosektoriaus lyderiais, užduoti klausimus apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir ateities perspektyvas.