11-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Kaimo plėtra 2023: Bioekonomika siekiant Žaliojo kurso tikslų“ | VDU Žemės ūkio akademija

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti 11-oje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Kaimo plėtra 2023: Bioekonomika siekiant Žaliojo kurso tikslų“, kuri vyks Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje 2023 m. rugsėjo 26-28 dienomis.
Konferencijos tikslas – skatinti tarpdisciplinines mokslines diskusijas, pristatyti naujas kaimo plėtros procesų idėjas Žaliojo kurso, bioekonomikos, klimato kaitos, inovacijų ir socialinės pažangos kontekste.

Pagrindinės konferencijos sesijų temos:

• Agroinovacijos ir maisto technologijos;
  • Biosistemų inžinerija ir aplinkos vientisumas;
  • Daugiafunkcinis požiūris į tvarų biologinių išteklių naudojimą;
  • Tvarios bioekonomikos ir klimato kaitos socialiniai tyrimai.

Konferencijos metu vyks verslo ir mokslo forumas – „Taškų sujungimas: Lietuvos bioekonomikos vystymo planas“.

Konferencijos raktažodžiai: Inovacijos, Integralumas, Bio-ištekliai, Gerovė.

Svarbios datos:

• Iki rugsėjo 15 d. – registracija (pratęsta)
  • Iki 2023 m. rugsėjo 26 d. – straipsnių pateikimas (pratęsta)
  • Iki 2023 m. rugsėjo 10 d. – dalyvio mokesčio sumokėjimas
  • 2024 m. sausio mėn. – konferencijos straipsnių publikavimas
Dalyvio mokestis Kontaktiniu būdu (Eur) Nuotoliniu būdu (Eur)
Autoriams iki rugpjūčio 27 d. 250 170
Autoriams po rugpjūčio 27 d. 300 220
Doktorantams 125 100
Kitiems dalyviams 150 Nemokamai

Dalyvio mokestis dalyvaujant kontaktiniu būdu apima ne tik publikaciją konferencijos leidinyje, bet ir kavos pertraukėles, pietus ir šventinę vakarienę. Apgyvendinimo, kultūrins (socialinės) programos ir transporto išlaidas apmoka konferencijos dalyviai.

Konferencijos pranešėjai dalyvio mokestį sumoka gavę informaciją apie pranešimo temos patvirtinimą.

Dalyvių pažymėjimai bus išsiųsti el. paštu po konferencijos.

Daugiau informacijos apie konferenciją
Registracija konferencijos tinklapyje
Informacija autoriams

Naujo dizaino, patogesnis vartotojui konferencijos tinklapis: https://www.ruraldevelopment.lt/
Konferencijos el. paštas: rural.development@vdu.lt

Šia konferencija pradedamas renginių ciklas, skirtas paminėti Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademijos 100-mečio jubiliejų.

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.