Tarptautinis pluoštinių kanapių verslo renginys „Cannabis Hub.LT 2022“ | VDU Žemės ūkio akademija

Tarptautinis pluoštinių kanapių verslo renginys „Cannabis Hub.LT 2022“

2022 m. lapkričio 11-12 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) vyks tarptautinis pluoštinių kanapių verslo renginys „Cannabis Hub.LT 2022“.

Parodos tematika:

– statyba panaudojant kanapių kompozicines medžiagas;

– pluoštinių kanapių sertifikuotos sėklos ir šiuolaikiškos auginimo technologijos;

– ekologiškos trąšos, augalų apsaugos priemonės ir biostimuliatoriai;

– sėklų ir biomasės perdirbimo ir rafinavimo įranga;

– pluoštinių kanapių produktai (maisto produktai, kosmetika ir kt.);

– pluoštinių kanapių verslą administruojančios ir plėtrą remiančios institucijos;

– pluoštinių kanapių selekcijos, mokslo tyrimų ir konsultavimo paslaugos;

– kita.

Konferencijos tema „Pluoštinių kanapių verslo plėtra Baltijos regione – būtina bioekonomikos proveržio sąlyga“. Konferencijoje bus nagrinėjamas pramoninių kanapių verslo teisinis reguliavimas, supažindinama su kanapių auginimo ir perdirbimo technologijomis, kanapių pluošto ir audinių gamybos naujovėmis, taip pat supažindinama su gerąja patirtimi, kaip kanabinoidus galima naudoti kosmetikos ir maisto pramonėje. Konferencijos programoje didelis dėmesys bus skirtas pastatų statybai ir renovacijai, panaudojant kanapių biokompozitus.

Kanapių verslo konferencija bei paroda vyks Konferencijų centre (Universiteto g. 8 A, Akademija, Kauno r.).

Daugiau informacijos apie renginį ir parodos dalyvių registraciją galite rasti interneto svetainėje expoacademia.lt.

Renginio organizatoriai:

– VDU ŽŪA Verslo ir socialinės partnerystės centras (VSPC)

– Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija (KAPVIA)