VDU ŽŪA teatras Jovaras kviečia į spektaklį „TAIP IR YRA (jei jums taip atrodo)” | VDU Žemės ūkio akademija

Teatro dienos proga Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) teatras „Jovaras” kovo 28 d. 18 val. kviečia į spektaklį – Luigi Pirandello komišką dramą „TAIP IR YRA (jei jums taip atrodo)”. Į sceną kartu žengs ir studentai, ir universiteto absolventai.

Spektaklio siužetas kalba apie į mažą Italijos miestelį atsikrausčiusią naują šeimą. Vietinių akimis – tai neįprasta šeima. Miestelio gyventojai sunerimę… Reikia kuo skubiau išsiaiškinti tiesą, sužinoti, kur glūdi šios šeimos paslaptis.

Italų klasikas L. Pirandello savo kūriniu nori mums pasakyti, kad objektyvios tiesos nėra, viskas priklauso nuo individualaus požiūrio, žmogaus sąmonėje susikurto vaizdo. O tiesų yra tiek, kiek žmonių. Autoriaus požiūrį išreiškė pjesės personažas Laudizis (akt. Z. Ašmonas), kuris teigia, kad tiesos sužinoti neįmanoma, kad žmonės ir daiktai kinta priklausomai nuo juos suvokiančios ir įvertinančios sąmonės. Kiekvienas dramos veiksmas baigiasi sarkastišku Laudizio juoku. Juokiamasi iš miesčionių, kurie negailestingai kapstosi kitų žmonių gyvenimuose, tenkindami savo smalsumą.

Būkite atidūs, atsakymas į pagrindinius pjesės klausimus užkoduotas jau pačiame pavadinime.

Iki susitikimo!

Jovariečiai

Data: kovo 28 d.
Laikas: 18 val.
Trukmė: 1 val.10 min.
Vieta: VDU Žemės ūkio akademijos Iškilmių salė (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)