Skelbiamas kandidatų į Tarybos nario pareigas sąrašas | VDU Žemės ūkio akademija

Skelbiamas kandidatų į Tarybos nario pareigas sąrašas

Viešajame konkurse Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarybos nario pareigoms eiti dalyvauja 9 kandidatai, nepriklausantys VDU personalui ir studentams. Gruodžio 2 d. vyks Senato posėdis, kurio metu iš šio sąrašo bus išrinkti Tarybos nariai.

Kandidatai

• Sandra Adomavičiūtė – VšĮ „Atviros Lietuvos fondas“ direktorė, asociacijos „Lyderė“ narė, VDU politikos mokslų bakalaurė ir Vilniaus universiteto politikos mokslų magistrė.
  • Pranas Dailidė – žemės ūkio technikos įmonių grupės „Dojus“ valdybos pirmininkas, VDU Žemės ūkio akademijos „Alumni“ klubo prezidentas.
  • Ruslanas Kudriašovas – Europos elektroninių ryšių reguliuotojų institucijos (BEREC) paramos agentūros Administracijos ir finansų padalinio vadovo pavaduotojas ir Finansų ir viešųjų pirkimų grupės vadovas. Anksčiau – VDU Žmogiškųjų išteklių departamento direktorius, universitete dirbo teisininku.
  • Paulius Motiejūnas – Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo (VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“) direktorius, „Žalgirio arenos“ (UAB „Kauno arena“) direktorius. Anksčiau jis yra ėjęs Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo direktoriaus pareigas.
  • Dainius Numgaudis – LR generalinis konsulas Sankt Peterburge. Tarp praeityje užimtų pareigų – LR Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris, ministerijos valstybės sekretorius, Vilniaus pedagoginio universiteto Universitetinės mokyklos direktorius.
  • Mindaugas Plečkaitis – AB „Šiaulių bankas“ Kauno regiono vadovas, filialo direktorius, atsakingas už Alytaus, Kauno ir Marijampolės apskrities padalinių veiklą. Tarp jo ankstesnių pareigų – AB SEB banko Santakos filialo (Kaune) direktorius, vidurio regiono pardavimų per partnerius vadovas.
  • Sigitas Rimkevičius – Lietuvos energetikos instituto direktorius. Nuo 2007 m. – Lietuvos atstovas Europos Tarptautinio termobranduolinio eksperimentinio reaktoriaus (ITER) įgyvendinimo ir branduolinės sintezės energetikos vystymo bendrosios įmonės valdyboje.
  • Vygaudas Ušackas – ambasadorius, VDU garbės daktaras, teisininkas, diplomatas, ekspertinės bendruomenės – Europos užsienio reikalų tarybos narys. Anksčiau dirbo ES ambasadoriumi Rusijos Federacijoje, LR Užsienio reikalų ministru.
  • Diana Vilytė – VĮ „Registrų centras“ paslaugų valdymo direktorė. Praeityje ji buvo Viešųjų pirkimų tarnybos ir VšĮ „Lietuvos verslo paramos agentūra“ direktorė, buvusi LRT Tarybos, VDU Tarybos narė.

Konkurse gali dalyvauti kandidatai:

• turintys aukštąjį išsilavinimą ir ėję arba einantys atsakingas pareigas švietimo, mokslo, kultūros, viešosios veiklos ar verslo srityse;
  • turintys žinių ir gebėjimų, padedančių siekti VDU strateginių tikslų ir įgyvendinti VDU misiją;
  • nedirbantys pedagoginio, mokslinio arba kitokio darbo sutartiniu pagrindu aukštosiose mokyklose ir neinantys pareigų aukštųjų mokyklų valdymo ar savivaldos organuose, nevadovaujantys aukštųjų mokyklų padaliniams;
  • esantys nepriekaištingos reputacijos (nepriekaištinga reputacija suprantama taip, kaip apibrėžta Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatyme (Žin. 2009, Nr. 54-2140, i. k. 1091010ISTA00XI-242).

Tarybos nariais negali būti Respublikos Prezidentas, Europos Parlamento nariai, Seimo ir Vyriausybės nariai, savivaldybių merai ir savivaldybių tarybų nariai, politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai, taip pat Universiteto darbuotojai, tiesiogiai pavaldūs rektoriui, bei įstaigų, įmonių ar organizacijų, kuriose Universitetas visuotiniame dalyvių susirinkime turi ne mažiau kaip 50 procentų visų juridinio asmens dalyvių balsų, vadovai ir jų pavaduotojai. Tarybos nariu negali būti VDU senato narys.

Išsamesnės informacijos apie viešąjį konkursą prašome teirautis elektroniniu paštu: iveta.gadeikyte@vdu.lt.

VDU Tarybos narių rinkimo tvarka

VDU Tarybos 2020 m. rinkimų kalendorius

22020-11-19 paskelbiamas kandidatų, nepriklausančių VDU personalui ir studentams, sąrašas;

2020-11-25 organizuojamos Rinkimų konferencijos Tarybos narių, priklausančių Universiteto personalui, rinkimams;

ŠVIETIMO AKADEMIJA
2020-11-25 T. Ševčenkos g. 31, Vilnius, A7 auditorija (ir internetu) 9.00 – 11.00
EKONOMIKOS IR VADYBOS FAKULTETAS, SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS, STUDENTŲ REIKALŲ DEPARTAMENTAS, POLITIKOS MOKSLŲ IR DIPLOMATIJOS FAKULTETAS, TEISĖS FAKULTETAS, INOVATYVIŲ STUDIJŲ INSTITUTAS
2020-11-25 S. Daukanto g. 28, Kaunas, VDU didžioji salė (ir internetu) 14.00 – 16.00

2020-12-02 Senato posėdis. Renkami VDU Tarybos nariai, nepriklausantys VDU personalui ir studentams.

2020-12-03 Senato pirmininkas skelbia naujai išrinktos VDU Tarybos sudėtį.

2020-12-09 Pirmasis naujai išrinktos VDU Tarybos posėdis.