Skelbiami tarptautinių studijų mainų ir praktikų konkursai | VDU Žemės ūkio akademija

Skelbiami tarptautinių studijų mainų ir praktikų konkursai

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus pasinaudoti galimybėmis išvykti studijų mainams arba praktikai užsienyje. Jums tereikia užpildyti paraišką konkursui – žengti pirmą žingsnį svajonės link!

Siūlome net keturias skirtingas programas tarptautiniams mobilumams:

Neapsisprendėte kur vykti? Rugsėjo 22–24 dienomis prisijunkite prie „Erasmus Days’21”,  kurių metu galėsite ne tik sužinoti daugiau apie mainų galimybes, bet ir tapti įvairių įdomių ir prasmingų iniciatyvų dalimi. Renginių metu, tiek virtualiai tiek ir gyvai, bus pristatomos mobilumo galimybės, dalinamasi studentų patirtimis, žygiuoti, žiūrėti filmus, dalyvauti konkursuose ir kitose iniciatyvose.