Sporto centras kviečia toliau treniruotis namų sąlygomis | VDU Žemės ūkio akademija

Sporto centras kviečia toliau treniruotis namų sąlygomis

VDU Sporto centras dalinasi fizinio aktyvumo treniruotėmis namų sąlygomis.

Pilates

Pratimą reikia atlikti 8-10 kartų, visus pratimus kartoti 2 kartus. Kviečiame pratimus atlikti pagal savo kūno fizinį pajėgumą. Trenerė Roma Aleksandravičienė.

Visą kūną stiprinanti treniruotė-mankšta namų sąlygomis

Pratimą atlikti 8-12 kartų, visus pratimus kartoti 4 kartus. Pratimams naudojama pagalvė, knyga, kėdė ir kažkas slidaus (rankšluostukas, pašluostė ar kita). Trenerė Indrė Piličiauskaitė.

Treniruotės internete

Treniruotės vyksta trečiadieniais ir šeštadieniais 11:00 val. „Zoom“ platformoje. Treniruotės trukmė – apie 45 minutės. Užsiėmimų metu vyksta viso kūno raumenų treniruotės koncentruotai pasirinktoms kūno raumenų grupėms. Norintys dalyvauti kviečiami parašyti treneriui Domantui Žalgai (domantas.zalga@vdu.lt). Treneris Domantas Žalga.

VDU Sporto centras primena bendruomenei, kad vyksta aukštųjų mokyklų iššūkis, kuriame galima dalyvauti atsisiuntus programėlę #walk15. Iššūkio metu renkama labiausiai einanti šalies aukštoji mokykla. Šiuo metu VDU turi  apie 24 mln. žingsnių.

Būkime aktyvūs 100%!