Startavo Sumanaus moksleivio akademija 2020-2021, kurioje – 11 gamtos mokslų klasių! | VDU Žemės ūkio akademija

Tęsiant jau kasmetiniu tapusį projektą, nei moksleivių, nei universiteto bendruomenės noro veikti kartu ir vystyti bendradarbiavimą neužgožė net pasaulį pristabdžiusi pandemija. Sumanaus moksleivio akademija, dar pavasarį išbandžiusi nuotolinį formatą, 2020-2021 mokslo metus vėl pradeda virtualioje erdvėje.

Šiais mokslo metais Sumanaus moksleivio akademijos 2020-2021 gamtos mokslų klasėje dalyvauti norą pareiškė net 11 mokyklų. Jau įvyko pirmieji virtualūs, bet ne mažiau atraktyvūs ir įtraukiantys, susitikimai su Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija, Vilniaus r. Juodšilių „Šilo“ gimnazija, Tauragės r. Žygaičių gimnazija bei Molėtų gimnazija. Dar šiemet pirmuosiuose susitikimuose taip pat planuojama pasimatyti su Kauno Maironio universitetinės gimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Kauno Santaros gimnazijos, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos, Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos bei Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos moksleiviais. Pasibaigus pirmiesiems susitikimams, po Naujųjų prasidės antrųjų susitikimų etapas, kuriame moksleiviai, pasirinkę gamtos mokslų klasę, kartu su Agronomijos fakulteto dėstytojais, gilins šios krypties žinias.

Džiugu, kad jau trečius metus moksleivius kviečianti Sumanaus moksleivio akademijos gamtos mokslų klasė sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Smagu matyti sugrįžtančias praėjusiais mokslo metais sutiktas mokyklas, taip pat susipažinti su naujomis.

Per nuotolį, bet kartu! Būkime sumanūs!