Studentai kviečiami teikti paraiškas Rotary klubo stipendijai gauti | VDU Žemės ūkio akademija

Studentai kviečiami teikti paraiškas Rotary klubo stipendijai gauti

Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia studentus teikti paraiškas 2022/2023 mokslo metų stipendijoms gauti.

Atrenkant kandidatus, atsižvelgiama į socialinę padėtį, šeimos padėtį bei galimus kitus veiksnius. ICC stipendijos skiriamos Lietuvos Respublikos universitetų ir neuniversitetinių aukštųjų mokyklų studentams, besimokantiems tiek valstybės finansuojamose, tiek mokamose vietose bakalauro arba panašaus lygmens studijose. Stipendija suteikiama pirmosioms asmens studijoms vieniems akademiniams metams su galimybe pratęsti. Stipendijos dydis yra apie 100 Eur/mėn.

Reikalavimo dėl konkrečios studijų krypties nėra.

Savarankiškai paraiškas teikiantys studentai turi nurodyti juos rekomenduojantį Rotary klubą. Siūlome susisiekti su klubais Jūsų mieste ir paprašyti rekomendacijos. Lietuvos Rotary klubų sąrašas yra čia.

Šiemet bus suteiktos šešios stipendijos.