Studentams, besidomintiems aplinkosauga – įtraukianti praktika | VDU Žemės ūkio akademija

Studentams, besidomintiems aplinkosauga – įtraukianti praktika

Besidominčius klimato kaita ar aplinkosauga, eko-sąmoningus studentus kviečiame dalyvauti įtraukiančioje praktikoje „ES Žaliasis kursas, pakeliui?“. Dviejų mėnesių trukmės praktikos metu (spalį-lapkritį) bus galima įgyti darbo su šių sričių ekspertais patirties. Praktiką rengia tarptautinis konsorciumas TWIN-PEAKS ir VDU Energetinio saugumo tyrimų centras.

Praktikos dalyviai dirbs prie autorinio darbo (pagal suderintą temą ir metodiką), kurį bus galima atlikti tiek individualiai, tiek grupėmis. Praktikos metu bus suteikta galimybė ugdyti kompetenciją metodologijos taikymo ir duomenų rinkimo bei analizės srityse arba imtis unikalaus eksperimento ar net išbandyti save nuomonės formuotojo vaidmenyje. Taip pat bus organizuojama dalykinė išvyka į vieną iš Lietuvos „karštųjų taškų“ (angl. hotspot), tokių kaip kogeneracinė elektrinė arba šiukšlių rūšiavimo centras.

Praktikos pabaigą organizatoriai numato atšvęsti paskelbiant pasiekimus ir imantis pokyčių baigiamajame renginyje. Praktiką atlikusiems dalyviams bus suteikiamas tarptautinio konsorciumo TWIN-PEAKS vardu išrašytas dalyvio sertifikatas/padėka.

Praktikos tikslas – skatinti studentijos įsitraukimą ES Žaliojo kurso politikos įgyvendinime, įtraukiant į problemų sprendimo kūrybiškumo modulius bei mokant formuoti mokslo, verslo ir pilietinės visuomenės bendradarbiavimo aljansus.

Dėl dalyvavimo ir platesnės informacijos kviečiame kreiptis el. paštu dainius.genys@vdu.lt iki rugsėjo 25 d.

Nebūk pokyčių pasekmė – tapk pokyčių priežastim!

Praktikos skelbimas