Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo | VDU Žemės ūkio akademija

Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo

Nuolatinis tobulėjimas – tai nesibaigianti kelionė (L. Dobyns, C. Crawford-Mason). Kviečiame keliauti kartu dalyvaujant kasmetine tampančioje VDU Žemės ūkio akademijos iniciatyvoje „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“. Šiemet programoje net keturi seminarai, kuriuose susipažinsite su emociniu intelektu ir emocijomis, išgirsite kaip įmanoma (o gal ne?) suderinti technologijas, inovacijas, meną ir kultūrą, sužinosite kaip kalbėti viešai skiriant dėmesį auditorijai, aptarsite kaip sėkmingai pasiruošti žengimui į darbo rinką. Iniciatyvą vainikuos VDU ŽŪA Karjeros diena’22, kur virtualios diskusijos su agrosektoriaus lyderiais metu kalbėsime apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir ateities perspektyvas.

Iniciatyva skirta studentams, moksleiviams, akademinei bendruomenei ir visiems susidomėjusiems.

Visi renginiai vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda (-os) bus atsiųsta (-os) užsiregistravusiems.

BŪTINA REGISTRACIJA


Vasario 22 d. 15.00 – 16.00 val. (perkelta iš vasario 9 d.)
„Emocinis intelektas ir emocijos“

HR partnerė, personalo sistemos ir politikos kūrėja Kristina Kuznecova

Kas yra emocinis intelektas? Kokios jo dedamosios? Kas yra emocinio intelekto higiena? Kodėl tai svarbu? Seminare sužinosime ne tik atsakymus į šiuos klausimus, bet taip pat aptarsime emocinio intelekto ugdymo galimybes. Vertingomis įžvalgomis dalinsis dešimtį metų personalo valdymo ir mokymų vedimo patirties turinti specialistė, šiuo metu kurianti personalo sistemą ir politiką šešiems startuoliams Kristina Kuznecova.


Vasario 10 d. 15.00 – 16.00 val.
„Technologijos, inovacijos, menas ir kultūra. (Ne)Suderinama?“

VDU ŽŪA absolventas, technologijų ir inovacijų vadybininkas, licencijuotas gidas, Kauno gatvės meno žemėlapio autorius Vykintas Gervė

Technologijų ir inovacijų vadybininkas, puslapio www.gerve.lt įkūrėjas, derinantis darbą logistikos kompanijoje su gido veikla sako: „Universitete įgytos kompetencijos leido tapti universaliu specialistu, atvėrė geras įsidarbinimo, karjeros perspektyvas. Įgytos žinios ir įgūdžiai kasdien padeda tinkamai reaguoti į greitai besikeičiančio pasaulio atnešamus iššūkius, priimti reikiamus sumaniųjų technologijų ir inovacijų diegimo sprendimus įmonės veikloje. Gido veikla – hobis, atsiradęs dar studijų metu – šiuo metu yra itin aktuali tema. Kaunas, tapęs 2022 metų Europos kultūros sostine, atsidūrė europiečių dėmesio centre. Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie tam skirtų iniciatyvų“. Su Vykintu pasikalbėsime apie tai, kaip technologijos, inovacijos, menas ir kultūra gali būti suderinamos ir viena kitą papildančios sritys.


Vasario 15 d. 15.00 – 16.00 val.
„Kalbėti viešai reiškia čia ir dabar būti su auditorija. Klausimas: Kaip?”

Retorikos dėstytoja, balso aktorė dr. Giedrė Vaičekauskienė

Kalbėjimas viešai reiškia atsidavimą auditorijai. Keista, tačiau ši klasikinė tiesa šiandien dažnai pamirštama, kai kalbėtojas (-a) fokusuojasi tik į savo tikslus. Kalbėti viešai reiškia čia ir dabar būti su konkrečia auditorija, tuo metu reikia rasti būtent tai auditorijai skirtas įtikinimo priemones. Kokias ir kaip? Kaip pasiruošti susitikimui su auditorija ir kaip su ja „būti“ seminaro-pokalbio metu atskleis retorikos dėstytoja, ilgametę patirtį turinti balso aktorė dr. Giedrė Vaičekauskienė.


Vasario 17 d. 15.00 – 16.30 val.
“Ką reikia žinoti žengiant į darbo rinką”

VDU Karjeros centro specialistė Daiva Pugevičienė

Tiek studentui, besiruošiančiam realizuoti save profesinėje srityje, tiek moksleiviui, jau dėliojančiam žingsnius perspektyviai ateičiai, tiek ilgamečiam darbuotojui, svajojančiam palypėti karjeros laipteliu aukštyn, galvoje sukasi klausimai, kaip pasiruošti, kaip prisistatyti, kaip tinkamai komunikuoti. Seminare su karjeros konsultante Daiva Pugevičiene kalbėsime apie savęs pažinimo, lūkesčių, motyvacijos, pasiruošimo svarbą. Sužinosime apie įsidarbinimo dokumentų ruošimą. Aptarsime savęs pristatymo ir pasiruošimo pretenduoti klausimus.


Vasario 24 d. 11:00 val. VDU ŽŪA Karjeros diena‘22
„Ateitis yra šiandien. Būk jos kūrėjas“

Išmaniosios technologijos, inovacijos, robotizacija, dirbtinis intelektas, sumanūs sprendimai agrosektoriuje – tai nebe ateitis, bet šiandiena. Pažangių sprendimų kūrimui ir procesų valdymui reikalingi aukštos kompetencijos specialistai, savo srities profesionalai. Apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir ateities perspektyvas – virtualioje diskusijoje su agrosektoriaus lyderiais VDU ŽŪA Karjeros dienoje‘22.