VDU Karjeros centro nuotolinis neformalių paskaitų ciklas: „Savęs link ’23: išdrįsk rinktis ir keisti“ | VDU Žemės ūkio akademija

Kaip ir kasmet, VDU Karjeros centras kovo ir balandžio mėnesiais kviečia studentus bei universiteto absolventus dalyvauti nuotolinėse neformalių paskaitų ciklo „Savęs link ’23“ pranešimuose, diskusijose bei aktyviai naudotis virtualia CV klinika. Šiemet sieksime jus supažindinti su savęs pažinimu iš įvairių perspektyvų: kaip kurti savo asmeninį įvaizdį ir priimti sprendimus, siekiant profesinės sėkmės, kokia įvairi gali būti žmogaus karjeros kelionė, kaip sėkmės siekimas atrodo iš psichologinės perspektyvos ir kokios galimybės šiandien atsiveria žmonėms su negalia.

PROGRAMA:

• Kovo 22 d. 16:00 val. pranešimas su „Nord Security“, „NordLocker“ produkto Talentų paieškos vadove Sandra Kazakevičiūte „Karjeros sprendimai – kaip, kada ir kur?“.
  • Kovo 28 d. 16:00 val. pranešimas su Startuolio „Emotika“ vadovu, INWIN derybų instituto vadovu ir valdybos pirmininku, pardavimų ir lyderystės treneriu Juliumi Jankausku „Ar galvojimas atneša rezultatą? Mano karjeros kelionės iššūkiai.“
  • Balandžio 3 d. 17:00 val. pranešimas su Angelica Peccini, Vilniaus universiteto doktorante ir KTU tarptautinių ryšių koordinatore „How is rejection just redirection and why shall we make peace with the impostor syndrome”.
  • Balandžio 4 d. 17:00 val. pranešimas „Lūkesčiai pokyčiuose“ su tinklalaidės „Dialogas“ kūrėjais ir psichologais – analitinės psichoterapijos praktiku Vitalijumi Gafurovu bei individualiosios psichologijos konsultantu, egzistencinės psichoterapijos praktiku Gediminu Tumėnu.
  • Balandžio 5 d., 17:00 val. pokalbis-diskusija su sociologe, socialiai atsakingo verslo bendraįkūrėja, neįgaliųjų teisių aktyviste Rūta Kupčinskaite „Ar negalia įtakoja karjeros galimybes?“.

REGISTRACIJA

Daugiau išsamesnės informacijos apie renginius rasite čia.