VDU startuoja nemokama karjeros mentorystės platforma

Nuo šių metų VDU startuoja nemokama karjeros mentorystės platforma, kuri vienija visą universiteto bendruomenę: dėstytojus, neakademinio personalo darbuotojus, absolventus ir studentus. Rugsėjo 10 dieną. 9:30 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II aukštas, Kaunas) vyks šios platformos pristatymas VDU bendruomenei. Susitikimo metu išgirsite platformos kūrėjų pristatymą apie pačią idėją bei mentorystės patirties pasakojimą iš jau veiklą vykdančio mentoriaus.
Platformos kūrėjai – „Idialogue“ – sėkmingos karjeros platforma esamiems ir būsimiems profesionalams. Jie teigia, kad idėja sukurti tokio tipo platformą gimė, nes pasaulyje yra ženkliai per daug nepanaudoto žmonių potencialo. Šios liūdnos pasekmės priežastys yra dvi : 49 proc. dirbančiųjų vargsta bandydami atrasti profesinę aistrą, o kita dalis – atrasta aistra nesidalina su kitais, t. y., sukauptą patirtį ir kompetenciją pasilieka tik sau.
Būtent šiai problemai spręsti ir buvo sukurta atvira, nemokama ir be pertraukų veikianti karjeros mentorystės platforma. Jos pagalba suvedami skirtingos patirties, bet panašių interesų žmonės, kurie bendrauja tris mėnesius.
Platforma yra visiškai nemokama tiek mentoriams, tiek ugdytiniams, tad kviečiame VDU bendruomenę tapti mentoriais ir perduoti savo žinias bei patirtį mūsų studentams, kurie tik pradedą savo karjeros kelionę. Mentorystė yra paremta žinių ir patirties perdavimu. Užsiregistravę mentoriai platformoje susikuria savo profilį, kuriame nurodo informaciją apie save – trumpas prisistatymas, patirtis, mentorystės sritys, dėl kurių ugdytiniai gali kreiptis. Studentai, nusprendę susirasti mentorių kreipiasi į vieną išsirinktą asmenį parašydami laišką, kuriame nurodo savo motyvaciją dirbti su šiuo mentoriumi, o šis jau patvirtina arba atmeta prašymą atsižvelgdamas ar gali padėti studentui bei ar šiuo metu gali skirti pakankamai laiko mentorystei. Daugiau apie programą galite sužinoti ir užsiregistruoti puslapyje: https://www.idialogue.lt/

Norinčius atvykti prašome užsiregistruoti: https://forms.gle/SV1ngbGw9L35HdSu5