VDU suteikta „Erasmus“ aukštojo mokslo chartija 2021–2027 m. | VDU Žemės ūkio akademija

VDU suteikta „Erasmus“ aukštojo mokslo chartija 2021–2027 m.

Europos Komisija patvirtino VDU paraišką „Erasmus“ aukštojo mokslo chartijai (ECHE) gauti,  kuri buvo įvertinta aukščiausiu balu (100). Paraišką parengė Tarptautinių ryšių departamentas ir buvusi Tarptautinių ryšių prorektorė prof. Ineta Dabašinskienė.

„Erasmus“ aukštojo mokslo chartija, kuri užtikrina, kad „Erasmus+“ veiklos įgyvendinamos kokybiškai, o ją turinti aukštoji mokykla – moderni, turinti nuoseklią tarptautiškumo strategiją ir laikosi Europos bendradarbiavimo principų, suteikta visam naujam „Erasmus+“ programos laikotarpiui – 2021–2027 m.

Chartijos turėjimas suteikia galimybes VDU dalyvauti visose „Erasmus“ programos veiklose: organizuoti studentų ir darbuotojų mainus bei vykdyti strateginių partnerysčių ir kitus „Erasmus+“ tarptautinius projektus.

VDU „Erasmus“ programoje dalyvauja nuo 1999 metų.