VDU Taryba patvirtino ŠA ir ŽŪA kancleres | VDU Žemės ūkio akademija

VDU Taryba patvirtino ŠA ir ŽŪA kancleres

Lapkričio 25 d. vykusio Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarybos posėdžiu metu patvirtintos VDU Švietimo akademijos ir VDU Žemės ūkio akademijos kanclerės. VDU Švietimo akademijos kanclerės pareigas eis prof. dr. Lina Kaminskienė, o Žemės ūkio akademijos – prof. dr. Astrida Miceikienė.

Profesorė Lina Kaminskienė Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje dirba nuo 2008 m. Nuo 2014 m. yra Edukologijos katedros vedėja, o nuo 2017 m. Edukologijos instituto direktorė. Nuo 2018 m. iki dabar prof. dr. L. Kaminskienė ėjo VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotojos pareigas. Profesorė L. Kaminskienė yra aktyvi įvairių tarptautinių mokslinių projektų ir tyrimų dalyvė. VDU Švietimo akademijos studentams profesorė dėsto švietimo inovacijų valdymo, projektų planavimo ir įgyvendinimo, tarpkultūrinio ugdymo, pradinio ugdymo įstaigos valdymo ir lyderystės dalykus.

Prof. dr. Lina Kaminskienė

VDU Žemės ūkio akademijos kanclerės pareigas perimsianti profesorė Astrida Miceikienė Vytauto Didžiojo universitete dirba nuo 1996 m. 2006-2012 m. – VDU ŽŪA prodekanė, nuo 2012 m. – profesorė.  2013-2018 m. prof. dr. A. Miceikienė buvo VDU ŽŪA (anksčiau – Aleksandro Stulginskio universiteto) Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė, nuo 2019 m. – Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanė. Profesorė taip pat aktyviai dalyvauja universiteto veikloje – yra VDU Senato narė, absolventų klubo„ŽŪA alumni” viceprezidentė ir valdybos narė, priklauso įvairioms Lietuvos ir užsienio organizacijoms: Latvijos žemės ūkio ir miškų mokslų akademijai, Lietuvos ekonomistų asociacijai bei nuolat dalyvauja tarptautiniuose mokslo projektuose ir konferencijose.

Prof. dr. Astrida Miceikienė