VDU verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius | VDU Žemės ūkio akademija

VDU verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius

Vytauto Didžiojo Universiteto verslo inkubatorius kviečia įsikurti naujus bendruomenės narius ir siūlo:

• biuro patalpas
  • laboratorijas
  • diskusijų erdves verslo susitikimams
  • patogią automobilių stovėjimo aikštelę
  • bendradarbiavimo galimybes su inkubatoriaus bendruomenės nariais
  • galimybes dalyvauti parodose ir kituose renginiuose pristatant savo įmonę
  • KTPC komandos konsultacijas verslo vystymo, intelektinės nuosavybės, rinkodaros ir finansavimo šaltinių paieškos klausimais.

Konkurso dalyviai dėl registracijos turėtų kreiptis: KTPC projekto dalies vadovė Inga Adamonytė tel. + 370 650 54264, el. paštas: inga.adamonyte@vdu.lt. nuo 2021‑04-21 iki 2021-04-22 (tel. + 370 650 54264, registracija vykdoma darbo dienomis nuo 10 val. 00 min. iki 12 val. 00 min., ir nuo 13 val. 00 min. iki 15 val. 00 min.). Vokai pateikiami juos pristatant KTPC projekto vadovei Ingai Adamonytei adresu: Kauno r., Akademija, Universiteto g. 8A, 221 kab., pristatymo būdas paštu registruotu ar neregistruotu laišku nenumatytas.

Konkursų sąlygos:

Nuomos konkurso Nr. 1 sąlygos