VDU ŽŪA Karjeros diena’23 „Būk tvarios ateities kūrėju“. Renginio įrašas | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA Karjeros diena’23 „Būk tvarios ateities kūrėju“. Renginio įrašas

2023 m. vasario 28 d. vyko VDU ŽŪA Karjeros diena’23 „Būk tvarios ateities kūrėju“ – virtuali diskusija su agrosektoriaus lyderiais, vainikavusi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) renginių ciklą „Vasaris – asmeninio tobulėjimo mėnuo“, kurio programoje šiemet buvo trys seminarai, praturtinę dešimčių juose dalyvavusių interesantų žinias apie perspektyvios karjeros paslaptis, sėkmingus įsidarbinimo veiksnius, gebėjimą paprastais būdais valdyti stresą. Asmeniniam tobulėjimui skirtų renginių ciklą užbaigusios VDU ŽŪA Karjeros dienos‘23 tiesioginę transliaciją stebėjo daugiau kaip 450 interesantų – grupėmis/klasėmis ir individualiai jungėsi studentai, moksleiviai, mokytojai, Dalyvavusieji neslėpė nuostabos girdėdami, koks platus, pažangus ir perspektyvus yra agrosektorius, vedantis mus į tvarią ateitį.

Kuomet kalbame apie ateitį, turime galvoti kaip ją su(si)kurti ne tik perspektyvią, bet ir tvarią, dėl to šių metų karjeros dienos renginyje vyravo tvarumo potekstė. Jungtinių Tautų Pasaulinės aplinkos ir plėtros komisija tvarumą apibrėžia kaip darnų vystymąsi, kuris tenkina dabarties poreikius, nepažeidžiant ateities kartų galimybės tenkinti savuosius. Tvarumas reiškia, kad riboti ištekliai turėtų būti naudojami konservatyviai ir išmintingai, atsižvelgiant į ilgalaikius prioritetus. Verslo pasaulyje vienas pagrindinių su tvarumu susijusių siekių – užkirsti kelią išteklių išeikvojimui, užtikrinant tvarią ateitį būsimoms kartoms. Pažangių, tvarių sprendimų kūrimui ir procesų valdymui reikalingi aukštos kompetencijos specialistai, savo srities profesionalai. Apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir tvarios ateities perspektyvas renginyje kalbėjo ir asmenine patirtimi dalinosi agrosektoriaus lyderiai – net dvidešimties įmonių ir įstaigų atstovai, kurie specialiai šiam renginiui paruošė išskirtinį turinį.

Agroverslo, inžinerijos, agronomijos, miškininkystės, finansų, išmaniųjų technologijų ir kokybiško maisto kūrimo sričių profesionalai pateikė vertingų patarimų ir įžvalgų tiek studentams, siekiantiems realizuoti save profesinėje srityje, tiek moksleiviams, jau dėliojantiems žingsnius profesijos pasirinkimui ir perspektyviai ateičiai, tiek kitiems interesantams, norintiems pažinti pažangą kuriantį agrosektorių ir neribotas perspektyvas jame.

Negalėjusiems dalyvauti arba norintiems savo potencialaus darbdavio prisistatymą išgirsti dar kartą – renginio įrašas.

____________________________________________________________________________________

VIRTUALI KARJEROS MUGĖ

Renginyje dalyvaujančios agrosektoriaus įmonės ir įstaigos skelbia šiuo metu aktyvius darbo ir praktikos pasiūlymus. Kviečiame susipažinti su pasiūlymais ir tiesiogiai pretenduoti į aktualias pozicijas virtualioje karjeros mugėje.

Apsilankykite virtualioje karjeros mugėje:

UAB „Agrokoncernas”

UAB „DOJUS agro“

UAB „Ivabaltė”

UAB „BDO auditas ir apskaita

UAB „SV Technika

AB „East West Agro”

UAB Skogran

Nacionalinė žemės tarnyba prie LR žemės ūkio ministerijos

UAB „Agrolab Baltic“

UAB „Mantinga“

UAB „Dotnuva Baltic“

UAB „Rovaltra“

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

Lietuvos miškininkų sąjunga

UAB DeLaval

Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras

Valstybinių miškų urėdija

VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba

Valstybinė miškų tarnyba

AB „AUGA group