VDU ŽŪA virtuali Karjeros diena’23: Būk tvarios ateities kūrėju | VDU Žemės ūkio akademija

VDU ŽŪA virtuali Karjeros diena’23: Būk tvarios ateities kūrėju

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija vasario 28 d. 11.00–14.30 val. kviečia studentus, vyresniųjų klasių moksleivius, absolventus ir kitus interesantus dalyvauti VDU ŽŪA Karjeros dienoje’23 – virtualioje diskusijoje su agrosektoriaus lyderiais – „Būk tvarios ateities kūrėju“.

Kaip kuriant gerbūvį sau, kurti tvarią ateitį būsimoms kartoms? Kuomet kalbame apie ateitį, turime galvoti kaip ją su(si)kurti ne tik perspektyvią, bet ir tvarią, dėl to šių metų karjeros dienos renginyje vyrauja tvarumo potekstė. Jungtinių Tautų Pasaulinės aplinkos ir plėtros komisija tvarumą apibrėžia kaip darnų vystymąsi, kuris tenkina dabarties poreikius, nepažeidžiant ateities kartų galimybės tenkinti savuosius. Tvarumas reiškia, kad riboti ištekliai turėtų būti naudojami konservatyviai ir išmintingai, atsižvelgiant į ilgalaikius prioritetus. Verslo pasaulyje vienas pagrindinių su tvarumu susijusių siekių – užkirsti kelią išteklių išeikvojimui, užtikrinant tvarią ateitį būsimoms kartoms. Pažangių, tvarių sprendimų kūrimui ir procesų valdymui reikalingi aukštos kompetencijos specialistai, savo srities profesionalai. Apie pažangą ir inovacijas, iššūkius ir galimybes, profesionalui reikalingas kompetencijas ir tvarios ateities perspektyvas renginyje kalbės ir asmenine patirtimi dalinsis agrosektoriaus lyderiai – net dvidešimties įmonių ir įstaigų atstovai, kurie specialiai šiam renginiui ruošia išskirtinį turinį. Agroverslo, inžinerijos, agronomijos, miškininkystės, finansų, išmaniųjų technologijų ir kokybiško maisto kūrimo sričių profesionalai pateiks vertingų patarimų ir įžvalgų tiek studentams, siekiantiems realizuoti save profesinėje srityje, tiek moksleiviams, jau dėliojantiems žingsnius profesijos pasirinkimui ir perspektyviai ateičiai, tiek kitiems interesantams, norintiems pažinti pažangą kuriantį agrosektorių ir neribotas perspektyvas jame.

Renginys skirtas studentams, siekiantiems sužinoti, kokios kompetencijos šiandienos ir ateities darbo rinkoje yra svarbiausios, susirasti praktikos vietą ar gauti darbo pasiūlymą, norintiems rasti naujų idėjų baigiamojo darbo temai, susipažinti su agrosektoriaus įmonių ir įstaigų pažanga, inovacijomis ir darbo kultūra, moksleiviams, besidomintiems ateities darbo rinkos tendencijomis, specialistų poreikiu, perspektyviomis VDU Žemės ūkio akademijos studijų programomis ir specialybėmis bei ateities profesinėmis galimybėmis moderniame agrosektoriuje ir kitiems interesantams, norintiems pažinti agrosektoriaus pažangą, darbo rinkos tendencijas bei pamatyti neribotas karjeros galimybes.

Renginį moderuos ir apie karjeros galimybes su agrosektoriaus lyderiais kalbėsis renginių vedėjas Evaldas Venskutonis.

RENGINIO PROGRAMA

BŪTINA REGISTRACIJA

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems (mokytojai gali užregistruoti moksleivių klases ar grupes).

Pasinaudokite kitomis specialiai VDU ŽŪA Karjeros dienai’23 siūlomomis vertėmis!

KONTAKTŲ BANKAS

Specialiai šiam renginiui sukūrėme kontaktų banką – galimybę pateikti savo kontaktus dominančiai įmonei ar įstaigai užpildant anketą. Anketoje pateikti duomenys bus perduoti pasirinktai (-oms) įmonei (-ėms) ar įstaigai (-oms).

KONTAKTŲ BANKO ANKETA

____________________________________________________________________________________

VIRTUALI CV KLINIKA

Renginio metu veiks virtuali CV klinika, kurioje galėsite pateikti savo susikurtą gyvenimo aprašymą (CV) ir pasitarti su konsultantu, išgirsti profesionalo nuomonę dėl CV tobulinimo. Savo CV atsiųskite el. paštu karjera@vdu.lt, o VDU Karjeros centro konsultantai jį peržiūrės, pakomentuos, pateiks pastabas ir patarimus, kaip jį patobulinti, kad CV atitiktų visus reikalavimus ir būtų patrauklus darbdaviams.

____________________________________________________________________________________

VIRTUALI KARJEROS MUGĖ

Renginyje dalyvaujančios agrosektoriaus įmonės ir įstaigos skelbia šiuo metu aktyvius darbo ir praktikos pasiūlymus. Kviečiame susipažinti su pasiūlymais ir tiesiogiai pretenduoti į aktualias pozicijas virtualioje karjeros mugėje.

Apsilankykite virtualioje karjeros mugėje:

UAB „Agrokoncernas”

UAB „DOJUS agro“

UAB „Ivabaltė”

UAB „BDO auditas ir apskaita

UAB „SV Technika

AB „East West Agro”

UAB Skogran

Nacionalinė žemės tarnyba prie LR žemės ūkio ministerijos

UAB „Agrolab Baltic“

UAB „Mantinga“

UAB „Dotnuva Baltic“

UAB „Rovaltra“

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

Lietuvos miškininkų sąjunga

UAB DeLaval

Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centras

Valstybinių miškų urėdija

VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba

Valstybinė miškų tarnyba

AB „AUGA group