Verslo atstovo Łukasz Lewandowski vieša paskaita | VDU Žemės ūkio akademija

Verslo atstovo Łukasz Lewandowski vieša paskaita

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) Agronomijos fakultetas kovo 30 dieną 11 val. 503 aud. kviečia dalyvauti susitikime su daugiau nei dešimtmetį kompanijoje AGRO-LAND direktoriumi dirbančiu Łukasz Lewandowski. Pagal Erasmus+ programą atvykęs verslo partneris skaitys paskaitas apie drėgmės išsaugojimą dirvožemyje, dujų emisijų mažinimą, Strip-Till technologijos taikymą, ūkio modernizavimą bei jo valdymo ekonomiką. Ł. Lewandowski dirba ne tik verslo sektoriuje, tačiau ūkininkauja nuosavame ūkyje bei studijuoja žemės ūkio krypties doktorantūroje UTP Mokslo ir Technologijų universitete, Bydgoszcz, Lenkijoje. Pranešėjas pasidalins savo praktine patirtimi versle ir nuosavame ūkyje, teorinėmis žiniomis bei jau pirmaisiais savo mokslinių tyrimų rezultatais.

Data: kovo 30 d.
Laikas: 11 val.
Vieta: VDU ŽŪA Centrinių rūmų 503 aud.(Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)