Verslo ir institucijų susitikime aptartos paramos ir finansavimo galimybės bei perspektyvos | VDU Žemės ūkio akademija

Verslo ir institucijų susitikime aptartos paramos ir finansavimo galimybės bei perspektyvos

Birželio 20 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) vyko Lietuvos Respublikos Seimo nario Justino Urbanavičiaus ir VDU ŽŪA kanclerės profesorės dr. Astridos Miceikienės organizuotas verslo atstovų ir atsakingų institucijų susitikimas tema „Paramos ir finansavimo verslui galimybės bei perspektyvos“.

„Pribrendo laikas pasikalbėti apie tai, kaip gyvensime ateityje ir kokios yra verslo galimybės“, – teigė Seimo narys J. Urbanavičius.

„Džiaugiuosi, kad verslas susirinko VDU Žemės ūkio akademijoje – vietoje, kur vystomos inovacijos ir mokslu grįsti sprendimai. Inovacijų galima sukurti daugiau – esame atviri bendradarbiavimui su verslu. Linkiu, kad susitikimo metu išgirstos mintys virstų realybe ir naujais projektais“, – kalbėjo VDU ŽŪA kanclerė prof. dr. A. Miceikienė.

Susitikimo metu pranešimus skaitė, savo žiniomis ir įžvalgomis su kolegomis dalinosi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (LR ŽŪM) viceministras Egidijus Giedraitis, Nacionalinės mokėjimo agentūros prie ŽŪM Strateginio valdymo departamento vyresnysis patarėjas Jonas Pupius, LR energetikos ministerijos Investicijų grupės vadovė Violeta Greičiuvienė ir patarėja Donata Gipiškienė, LR aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros direktorius Vytautas Vrubliauskas ir Nacionalinių programų valdymo departamento direktorius Jonas Balkevičius, LR ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministras Vincas Jurgutis, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) marketingo vadovė Asta Slapšienė.

Susitikimo metu dalyviai ir pranešėjai diskutavo apie paramos bei finansavimo gavimo sąlygų supaprastinimą, sklaidos didinimą, sutarė, kad tokie susitikimai bus organizuojami ir ateityje.

„Viliuosi, kad susitikimas buvo naudingas abiem pusėms, kad verslo atstovams buvo suteikta svarbi ir reikalinga informacija, o institucijų atstovai išgirdo verslininkų lūkesčius ir išsakytas pastabas ar siūlymus“, – susitikimą reziumavo Seimo narys J. Urbanavičius.