Mokslinės veiklos komercializavimas | VDU Žemės ūkio akademija

Mokslinės veiklos komercializavimas

Žemės ir miškų ūkio jungtinis tyrimų centras

Vadovė prof. dr. Laima Česonienė
El. paštas laima.cesoniene@vdu.lt

Vadovė doc. dr. Aurelija Paulauskienė
El. paštas aurelija.paulauskiene@vdu.lt

Vadovė prof. dr. Natalija Burbulis
El. paštas natalija.burbulis@vdu.lt

Vadovas prof. dr. Vaclovas Bogužas
El. paštas vaclovas.boguzas@vdu.lt

Vadovas prof. dr. Vitas Marozas
El. paštas vitas.marozas@vdu.lt

Miškų sektoriaus tyrimų, studijų ir plėtros centras

Vadovas  dr. Artūras Kibiša
El. paštas arturas.kibisa@vdu.lt

Biosistemų inžinerijos, biomasės energetikos ir vandens inžinerijos centras

Vadovas prof. dr. Kęstutis Navickas
El. paštas kestutis.navickas@vdu.lt

Vadovas dr. Kiril Kazancev
El. paštas kiril.kazancev@vdu.lt

Vadovė  dr. Milda Gumbytė
El. paštas milda.gumbyte@vdu.lt

  • Biomasės paruošimo, logistikos ir kietojo kuro procesų laboratorija

Vadovas doc. dr. Egidijus Zvicevičius
El. paštas egidijus.zvicevicius@vdu.lt

Vadovas doc. dr. Kęstutis Venslauskas
El. paštas kestutis.venslauskas@vdu.lt

Vadovas prof. dr. Dainius Steponavičius
El. paštas dainius.steponavicius@vdu.lt

Vadovė prof. dr. Eglė Sendžikienė
El. paštas egle.sandzikine@vdu.lt

Vadovas doc. dr. Rytis Skominas
El. paštas rytis.skominas@vdu.lt

Vadovas doc. dr. Ričardas Butkus
El. paštas ricardas.butkus@vdu.lt

Vadovas prof. dr. Rolandas Bleizgys
El. paštas rolandas.bleizgys@vdu.lt

  • Vandens ekosistemų tyrimo ir modeliavimo laboratorija

Vadovas dr. Egidijus Kasiulis
El. paštas egidijus.kasiulis@vdu.lt

Agroekologijos ir augalų biopotencialo mokslo ir studijų centras

  • Dirvožemio ir pasėlių ekologijos laboratorija

Vadovas   Žydrūnas Šiaučiulis
El. paštas zydrunas.siauciulis@vdu.lt

Aplinkos ir ekologijos institutas

Vadovė prof. dr. Violeta Makarevičienė
El. paštas violeta.makareviciene@vdu.lt

Vadovas dr. Juozas Pekarskas
El. paštas juozas.pekarskas@vdu.lt

Žemėtvarkos ir geomatikos institutas

Vadovas doc. dr. Donatas Jonikavičius
El. paštas donatas.jonikavicius@vdu.lt

Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos institutas

Vadovas prof. dr. Juozas Padgurskas
El. paštas juozas.padgurskas@vdu.lt