Vizitas į Uzbekistano Respublikos prekybos ir pramonės rūmus | VDU Žemės ūkio akademija

Vizitas į Uzbekistano Respublikos prekybos ir pramonės rūmus

Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanė Astrida Miceikienė ir bioekonomikos plėtros fakulteto Verslo ir kaimo vystymosi tyrimų instituto Doc. dr. Milita Vienažindienė šiuo metu lankosi Uzbekistano prekybos ir pramonės rūmuose.

Pagrindinis susitikimo tikslas – aptarti tolimesnę bendradarbiavimo plėtrą prekybos, ekonomikos, investicijų, transporto ir informacinių technologijų srityse.

Susitikime dalyvavo Uzbekistano Respublikos prekybos ir pramonės rūmų pirmininko pavaduotojas Farizshokhas Usmanovas, Lietuvos Respublikos ir įgaliotasis ambasadorius Rusijos Federacijoje ir Uzbekistano Respublikoje Remigijus Motuzas, Vilniaus prekybos ir pramonės rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, taip pat ministerijų ir ministerijų atstovai.

Remigijus Motuzas išreiškė padėką Prekybos ir pramonės rūmams už šiltą priėmimą ir pažymėjo, kad šios dienos renginys bus kitas žingsnis plėtojant Uzbekistano ir Lietuvos santykius ir prisidės prie įvairiapusio bendradarbiavimo.

Išreikšdamas pasitikėjimą, jis pažymėjo, kad šių renginių organizavimas prisidės prie tolesnio abiejų šalių prekybos ir ekonominių ryšių plėtojimo, taip pat taps papildoma paskata Uzbekistano ir Lietuvos įmonėms.

Susitikime buvo pristatyta nemažai Lietuvos įmonių „Traidenis“, „MANTA CaWs“ atstovų, užsiimančių nekontaktinės technologijos automobilių plovyklomis ir buitinių, paviršinių, pramoninių nuotekų valymo įrenginių, taip pat chemiškai atsparių rezervuarų, uždarų žuvų ir kitų produktų recirkuliacijos sistemų gamyba.

Kalbėjo ir Vytauto Didžiojo universiteto, Žemės ūkio akademijos, Bioekonomikos plėtros fakulteto atstovai, Vilniaus verslo kolegijos atstovai, siūlančios išsilavinimą versle, informatikos ir humanitarinių mokslų srityse.