Vytauto Didžiojo universitetas yra pasiryžęs studijas vykdyti šitaip reikalingu kontaktiniu būdu | VDU Žemės ūkio akademija

Mielieji Vytauto Didžiojo universiteto studentai,

Pasaulyje vykstantys įvykiai ir procesai koreguoja mūsų norus ir galimybes – nebegalime pradėdami Naujuosius mokslo metus jaustis visiškai laisvai. Tačiau Vytauto Didžiojo universitetas yra pasiryžęs studijas vykdyti šitaip reikalingu kontaktiniu būdu. Todėl kviečiame ir jus būti atsakingais ir padaryti viską, kas nuo mūsų visų priklauso, kad užtikrintume mūsų pačių ir aplinkinių saugumą.

Vytauto Didžiojo universitetas laikosi LR Vyriausybės nutarimo, pagal kurį aukštųjų mokyklų kontaktinių studijų procese gali dalyvauti asmenys, atitinkantys bent vieną iš nutarime išvardytų reikalavimų. Neturintys galimybių paso studentai kontaktinėse studijose negalės dalyvauti, jiems bus pasiekiama tik studijų medžiaga. Bendrauniversitetinių dalykų paskaitos universitete visiems studentams vykdomos nuotoliniu būdu.

Siekiame kuo sklandžiau pradėti studijų procesą ir išvengti ilgai trunkančio galimybių paso patikrinimo procedūrų. Todėl prašome galimybių pasą ar kitą dokumentą, įrodantį  jūsų atitikimą nustatytiems Vyriausybės reikalavimams dalyvauti kontaktiniu būdu vykdomose studijų veiklose, įkelti į studentų portalą studentas.vdu.lt. Užsienio studentų prašome pateikti ES pažymėjimą, savo šalies vakcinacijos ar persirgimo dokumentą, Lietuvoje atliktą serologinį antikūnų tyrimą.

Pateikti duomenys bus naudojami tik patikrai dėl reikalavimų atitikimo, jie nebus kaupiami, saugojami ar perduodami tretiesiems asmenims.

Būkime susitelkę ir supratingi. Pradėkime mokslo metus saugiai.

Nuoširdžiai
Vytauto Didžiojo universitetas