VDU Jungtys. Karjeros diena 2025
10.30–14 val. Karjeros mugė
Ieškai naujų karjeros galimybių ar nori praplėsti kontaktų ratą?
Ateik į Karjeros mugę – čia galėsi tiesiogiai pabendrauti su įmonių ir organizacijų atstovais, sužinoti apie siūlomas praktikos ir darbo vietas bei užmegzti vertingų pažinčių.
Iki 13.00 val. vyks greiti, bet prasmingi atrankų pokalbiai – puiki proga susipažinti su darbdaviais gyvai ir iš karto parodyti savo potencialą!
Visus galiojančius pasiūlymus bei registracijos formą rasi ČIA.
Renginys vyks VDU Didžiosios salės fojė (S. Daukanto 28, Kaunas)
11.15–13.30 val. Renginys karjeros specialistams „Mūsų laikais taip nebuvo: karjeros pokyčių diena“ (S. Daukanto g. 28, 306 aud.)
Karjeros ugdymas šiandien – tai nebe tiesus kelias, o nuolatinis pokyčių, pasirinkimų ir savęs pažinimo procesas. Renginyje kalbėsime apie tai, kaip padėti mokiniams orientuotis nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje, kaip atpažinti jų stiprybes ir kaip mokyklos bei Vytauto Didžiojo universitetas gali bendradarbiauti kuriant karjeros sėkmės istorijas.
- 11.15–11.30 Anksčiau viskas paprasčiau buvo – ne taip kaip dabar
- Lina Kaminskienė, VDU Švietimo akademijos kanclerė
- 11.30–12.15 Asmeninių stiprybių atpažinimo laboratorija
- Ilona Tandzegolskienė-Bielaglovė, VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotoja
- Vaida Jurgilė, VDU Švietimo akademijos docentė
- 12.15–12.30 Karjeros orientavimas chaoso metu: kaip padėti mokiniui?
- Tadas Vadvilavičius, VDU Psichologijos mokslų fakulteto doktorantas, psichologas
- 12.30 – 12.45 Pertrauka
- 12.45–13.15 Ar tavo mokiniai pasiruošę ateities pasauliui?
- Deimantė Jankūnaitė, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktoriaus pavaduotoja
- Giedrė Valaitienė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vadovė
- Tomas Krilavičius, VDU Informatikos fakulteto dekanas
- 13.15-13.30 Universitetas + mokykla = karjeros sėkmė
- Nerijus Žeronas, VDU Marketingo ir komunikacijos departamento rinkodaros projektų vadovas
Renginys vyks 306 aud. (S. Daukanto 28, Kaunas)
17–18 val. Laisvas lankymasis ekspozicijoje
2022 m., minint Lietuvos universiteto šimtmetį, Vytauto Didžiojo universiteto rektorato rūmuose (K. Donelaičio g. 58) buvo atidaryta ilgalaikė ekspozicija „Vivat Universitas Vytauti Magni“.
Ekspozicija kviečia pažinti universiteto istoriją – nuo jo įkūrimo ir tarpukario veiklos iki atkūrimo 1989 metais bei šiandienos pasiekimų. Tai gyvas pasakojimas apie VDU bendruomenės dvasią, tradicijas ir nuolatinį siekį augti kartu su laikmečiu.
18–20 val. Šventinis renginio „Jungtys“ koncertas
„Jungčių“ kulminacija – visai universiteto bendruomenei skirtas šventinis VDU Kamerinio orkestro ir VDU Muzikos akademijos dėstytojo, atlikėjo Manto Jankavičiausbei jo kuruojamos klasės solistų koncertas, kuriame skambės populiariausios dainos nuo VDU atkūrimo pradžios iki šių dienų.
Koncertuoja:
- VDU Kamerinis orkestras, vyr. dirigentas Vytautas Lukočius
- Solistai – Mantas Jankavičius ir VDU MA studentai
- Ritmo grupė – VDU Muzikos akademijos Džiazo katedros atlikėjai
Programoje skambės populiariausios įvairių laikmečių dainos nuo VDU atkūrimo pradžios iki šių dienų, tarp jų – Manto Jankavičiaus, Marijono Mikutavičiaus, „Foje“, „InCulto“, Stasio Povilaičio, Gyčio Paškevičiaus, Vaido Baumilos, „Aerosmith“, Whitney Houston, Vytauto Kernagio, Obuolio kūriniai.
Į lietuvių gestų kalbą bus verčiama oficialioji renginio dalis – pradžia.
Renginys vyks VDU Dižiojoje salėje (S. Daukanto 28, Kaunas)