Kontaktai

Administracija

prof. dr. Antanas Maziliauskas

Kancleris
Tel. nr.: (8 37) 752205
Faksas: (8 37) 397500
El. paštas: antanas.maziliauskas@vdu.lt


doc. dr. Vidmantas Butkus

Vicekancleris
Tel. nr.: (8 37) 752267
El. paštas: vidmantas.butkus@vdu.lt


Jurgita Baranauskienė

Vicekanclerė
Tel. nr.: (8 37) 75 23 25
El. paštas: jurgita.baranauskiene@vdu.lt


prof. dr. Aušra Blinstrubienė

Agronomijos fakulteto dekanė
Tel. nr.: (8 37) 752203
El. paštas: ausra.blinstrubiene@vdu.lt


prof. dr. Astrida Miceikienė

Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanė
Tel. nr.: (8 37) 752257
El. paštas: astrida.miceikiene@vdu.lt


prof. dr. Edmundas Bartkevičius

Miškų ir ekologijos fakulteto dekanas
Tel. nr.: (8 37) 752232
El. paštas: edmundas.bartkevicius@vdu.lt 


doc. dr. Rolandas Domeika

Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanas
Tel. nr.: (8 37) 752228
El. paštas: rolandas.domeika@vdu.lt


doc. dr. Algis Kvaraciejus

Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto dekanas
Tel. nr.: (8 37) 752350
el paštas: algis.kvaraciejus@vdu.lt


prof. dr. Sigitas Daukilas

Kultūrinės komunikacijos ir edukacijos centro direktorius
Tel. nr.: (8 37) 752382
El.paštas: sigitas.daukilas@vdu.lt


doc. dr. Daiva Rimkuvienė

Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centro direktorė
Tel. nr.: (8 37) 752275
El. paštas: daiva.rimkuviene@vdu.lt


Vladas Kurutis

Mokomojo ūkio direktorius
Tel. nr.: (8 37) 752280
El. paštas: vladas.kurutis@vdu.lt


Minvydas Liegus

VDU Tarptautinio ryšių departamento ŽŪA skyriaus vedėjas
Tel. nr.: (8 37) 752398
el.paštas: minvydas.liegus@vdu.lt


Aušra Malakauskienė

Finansų departamento direktoriaus pavaduotoja
Tel. nr.: (8 37) 752238
el paštas: ausra.malakauskiene@vdu.lt


Vilma Pavlovienė

Viešųjų pirkimų ir teisės departamento vadovė
Tel. nr.: (8 37) 752246
El. paštas: vilma.pavloviene@vdu.lt


doc. dr. Rita Pupalienė

Studijų departamento direktoriaus pavaduotoja
Tel. nr.: (37) 752245
El. paštas: rita.pupaliene@vdu.lt


Judita Černiauskienė

Mokslo ir inovacijų departamento direktoriaus pavaduotoja
Tel. nr: (8-37) 75 23 37
El. paštas: judita.cerniauskiene@vdu.lt


doc. dr. Virginijus Venskutonis

Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko direktorius
Tel. nr.: (8 37) 788120
El. paštas: virginijus.venskutonis@vdu.lt


Egidijus Kasiulis

Komunikacijos technologijų perdavimo centro vadovas
Tel. nr: 8 37 788134, mob. tel. 8 621 83 902
El. p.: egidijus.kasiulis@vdu.lt


prof. habil. dr. Rimantas Velička

Bandymų stoties direktorius
Tel. nr.: 8 37 752 217; 8 37 788 161
Faksas: 8 37 752 320


Fakultetai

Agronomijos fakultetas

Tel. nr.: (8 37) 752 293
El. paštas: af@vdu.lt


Bioekonomikos plėtros fakultetas
Tel. nr.: (8 37) 752 257
El. paštas: bpf@vdu.lt


Miškų ir ekologijos fakultetas

Tel. nr.: (8-37) 75 22 82,
El. paštas: mef@vdu.lt


Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas

El.paštas: vuzf@vdu.lt


Žemės ūkio inžinerijos fakultetas

Tel. nr.: (8 37) 752 324
El. paštas: zuif@vdu.lt