Jei esi VDU studentas – visą aktualią informaciją apie universiteto teikiamas paslaugas ir naujienas skirtas tau, susijusias su tavimi ar apie tave rasi šioje paskyroje.
Studentų savitarna
Aktualūs dokumentai
Vytauto Didžiojo universitetas kviečia studentus apsigyventi VDU bendrabučiuose Kaune, Kauno r., Akademijos miestelyje, ir Vilniuje. Bendrabučiuose studentams sukurtos patogios gyvenimo, mokymosi ir poilsio sąlygose, visuose yra svečių kambariai, kuriuos studentai gali rezervuoti artimųjų viešnagėms.
Daugiau informacijos apie VDU bendrabučius rasite čia.
Sporto centras
Sporto centras, kuris yra sudėtinė, struktūrinė Studentų reikalų departamento dalis, organizuoja universiteto studentų sporto, fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas, rūpinasi žinių apie sportą ir sveikatingumą skleidimu, organizuoja sporto varžybas bei renginius, reprezentuoja universitetą sportiniais laimėjimais Lietuvoje ir užsienyje.
Daugiau informacijos apie VDU sporto centrą ir jo vykdomas veiklas rasite čia.
Menų centras
Vytauto Didžiojo universiteto Menų centras vienija universiteto meno kolektyvus ir atskiras studentų kūrybines iniciatyvas, kurią sąlygas kolektyvų nariams ir renginių savanoriams vystyti kūrybinius, organizacinius gebėjimus. Šiuolaikinio vizualaus meno, judesio, teatro, muzikos kultūros veiklomis VDU Menų centro kolektyvai garsina universiteto vardą įvairiuose konkursuose, meno mugėse, festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje.
Daugiau informacijos apie Menų centrą ir jo vykdomas veiklas rasite čia.
Ar žinai, kad būdamas VDU studentu, gali nemokamai konsultuotis įvairiais karjeros klausimais?
Gali rinktis konsultuotis tiesiogiai („gyvai“) Karjeros centre arba nuotoliniu būdu.
Tiesioginė karjeros konsultacija įprastai trunka iki 60 minučių. Galimos temos:
- CV peržiūra su komentarais – naudinga kandidatuojant į konkrečią darbo vietą;
- Motyvacinio laiško peržiūra su komentarais – naudinga kandidatuojant į konkrečią darbo vietą;
- Pasiruošimas darbo pokalbiui, tam tikra simuliacija prieš dalyvaujant tikrajame – naudinga siekiant sutramdyti stresą ir išankstinį jaudulį;
- Konsultacija apie savanorystės, praktikos ar darbo paieškos procesus – nuo ko pradėti, kaip išsikelti adekvačius lūkesčius, kaip praplėsti savo profesinių galimybių spektrą ir suderinti jas su studijomis?
- Atviras koučingo (sąmoningumo ugdymo) pokalbis karjeros tema – naudinga, kai nežinai, ko nori, jautiesi užstrigęs (-usi) savo karjeros kelyje;
- Kitų Tau kylančių klausimų aptarimas karjeros tema.
UŽSIREGISTRUOK KONSULTACIJAI IR KLAUSIMUS SIŲSK EL. PAŠTU karjera@vdu.lt
Užsiregistravus, tačiau pasikeitus aplinkybėms ir negalint atvykti į konsultaciją, prašome informuoti el. paštu: karjera@vdu.lt arba tel. nr. +370 37 327983
Konsultacijų metu užtikrinamas Tavo asmeninės informacijos konfidencialumas.
PSICHOLOGINIS KONSULTAVIMAS DARBO IR KARJEROS KLAUSIMAIS
VDU studentams, dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kylant klausimams dėl karjeros pasirinkimų ir sprendimų, susiduriantiems su psichologiniais sunkumais darbe ar karjeros rūpesčiais, VDU Psichologijos klinikoje teikiama psichologinio konsultavimo darbo ir karjeros klausimais paslauga. Plačiau.
Daugiau apie karjeros centrą ir jo vykdomas veiklas.
Vytauto Didžiojo universitetas siekia, kad kiekvienas studentas jaustųsi saugus, palaikomas ir žinotų, kur kreiptis, kai reikia pagalbos ar patarimo. Juk studijos universitete – tai ne tik mokslai, bet ir patirtys, augimas bei iššūkiai, su kuriais susiduriame mes visi: kartais reikia pagalbos sprendžiant mokymosi sunkumus, o kartais tiesiog pritrūksta motyvacijos, patarimo studijų klausimais ar emocinio palaikymo. Jei susiduri su problemomis, iššūkiais ar tiesiog nori pasikalbėti, gali kreiptis į studentų gerovės koordinatorę arba programos „Studentai – studentams“ mentorius.
Į studentų gerovę universitete užtikrinančius studentų gerovės koordinatorę ir mentorius gali kreiptis įvairiausiomis temomis:
- Akademinės problemos ir stresas: kaip susidoroti su studijų krūviu, efektyviai planuoti laiką ar įveikti baimę prieš egzaminus.
- Studijos: jei nesi užtikrintas, ar studijuoji norimą studijų programą, galbūt norėtum keisti studijų kryptį ar programą.
- Santykiai su universiteto bendruomene: pagalba sprendžiant nesutarimus su kurso draugais, dėstytojais ar kitais bendruomenės nariais.
- Gyvenimas bendrabutyje: patarimai, kaip įveikti iškilusius konfliktus bendrabutyje ar prisitaikyti prie naujos aplinkos.
- Emocinė gerovė: kaip susidoroti su nerimu, vienišumo jausmu ar motyvacijos stoka studijų procese.
- Savirealizacijos galimybės: kaip atrasti papildomas veiklas universitete – nuo sporto ar menų iki savanorystės.
- Atviras pokalbis apie tai, kas tau svarbu: jei jautiesi pasimetęs (-usi), nori išsikalbėti ar ieškai patarimų, kaip tvarkytis su asmeninėmis studijų problemomis.
- Visi kiti su tavo gerove universitete susiję klausimai.
Šioje skiltyje taip pat rasi naudingos informacijos ir patarimų tavo gerovei universitete užtikrinti.
Daugiau informacijos apie tavo gerovę universitete teikia ir gerovės klausimais konsultuoja: